Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mièrt smucigok velem a párjaim?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mièrt smucigok velem a párjaim?

Figyelt kérdés

Nem egyszer esik meg pl hogy járok vkivel egymás mellett karrierr épitunk, csak ő mint férfi minimum keres dupla tripla annyit mint én diplomával.


Es állandoan maguknak vesznek 50 rzres cipőket, vagy 100 ezres cuccot akár játékhoz stb, de tőlem meg olyan szinten sajnálják ha meg is hívnak kajálni elvárják hogy visszahívjam azaz en is meghívjam meg stb.

A kapcsolataimban tök hulyen néz ki pl hogy én ezeréves cuccokban jarok ők meg vadiuj jó ruhákban.


Ez ugy hagyján is lenne tingli tangli kapcsolatokban, de komoly kapcsolatokrol írok, eljegyzés is volt egyik exemmel és több éves szerelem.


Egy két srácnál még benyeltem hogy smucig irigy a saját párjára.


De ez folyamatos.

Legutolso exem havi 1 millát keres es velem fizetetti ki a kfc-s teát is, a mostani barátom netto fél milla korul van, anyunál él, kocsihitelen kivul nincs más nagyobb kiadása,(nálam van minden nap,nem fizet), es elkezdett sírni, hogy sokba kerul velem neki a hétvége. Ami kb 2 helyre belépő es pár ital csak.

Másra semmire nem hív meg hétkozben, és nem kapok se ruhákat se semmit.



Más kapcsolatokban meg szinte eltartják a nőt, fizetik a szoliját, sminktetkóját, fodrászt is neki, sokkal szebbek azok a bnőim így mint én, nekem nem invesztálnak a külsőmbe se hogy szebb bnőjük lehessen.



Mivel válthatom én azt ki hogy velem mindenki önző smucig es elvileg pedig szeret?

En ha szeretek vkit es tele vagyok, a saját páromtol nem sajnálnék semmit.



Most aki aranyásózni kezdene az görgethet tovább



#smucigság kapcsolatban
2022. jan. 27. 09:47
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
95%

Miért választasz olyan partnereket, akik ennyire smucigok? Én is rossz néven venném, ha a pasim még egy közösen elfogyasztott zacskó popcorn árának is elkérné a felét, pedig lenne miből kifizetnem.


Ilyen emberre egy percet sem áldoznék. Láttam már szerelmes férfit, és aki az, mindent megad a nőjének.

2022. jan. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
100%
Azért csináljak ezt veled, mert megtehetik! Ha velem fizettette volna ki a teát, nem lett volna következő randi. Mondom ezt úgy, hogy jó szívű vagyok és 17 éves a házasságunk már. Ha egy férfi komolyan gondolja a kapcsolatot, akkor nem sóher, hanem az ellenkezője. Nálunk az ellenkezője a helyzet. Magára semmit sem akar költeni, úgy kell elzavarni a boltba.
2022. jan. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:

"nem invesztálnak a külsőmbe se hogy szebb bnőjük lehessen."


Szerintem te egy pasi vagy az írásod alapján.

Ha esetleg tévedek, és valóban nő vagy, a kérdésre válaszolva:


Legyen annyi önbecsülésed hogy ezeket a szemeteket kidobod a kukába persze átvitt értelemben, szakítsd meg velük a kapcsolatot, aztán fizettessék ki az italukat akivel akarják.

Az nem férfi aki a nővel fizetteti ki a saját italát valahol. Én nem tudom te hol élsz, nem is értem miért kell magyarázni ezt, nekem sokszor ajánlanak fel komolyabb összegeket diszkrét párkapcsolatra, persze ebbe soha nem megyek bele mivel nem vagyok qrva semmilyen értelemben, csak azért írtam hogy tudd hogy állunk ebben a világban :)

Nagyon el vagy tévedve.


Legközelebb ha társat keresel ne az iskolai végzettséget nézd, és ne az autóját hanem magáért a személyisége miatt szeress bele.

2022. jan. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
37%
Nem olvastam el a válaszokat, de egy valami nagyon fontos lenne: maradjatok együtt. Ne tegyetek ki más embereket annak, hogy megismerjenek titeket. Összeilletek.
2022. jan. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:

43-as vagyok. Te jó ég, szóval azt írod te kopott ruhákban jársz mialatt ők veled vetetik maguknak a drága ruhákat?

Kihasználnak, ez nem újdonság sajnos vagy néhány ilyen lehúzós pali is, de ezeket időben fel kellene ismerni.

2022. jan. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell ilyen férfiakkal leállni és kész.

Hosszú kapcsolatomban az exem mindenre adott pénzt aztán volt még vagy két udvarlóm akik anyagi jólétet ígértek, ha velük élnék.

Én sem értem min múlik ez. Egyszer én is kifogtam egy ilyen irigy palit, nem is tartott az ismerkedés 1 hónapnál tovább. Meg egyszer volt egy akinél én is fizettem, de ő nem irigy volt, hanem elég csóró, így más volt a helyzet.


De, ha ők érzik, hogy neked így megfelelnek akkor min változtatnának? Te vagy aki azt érezteti a férfiakkal, hogy neki így jó.

2022. jan. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
25%
Jöjj össze velem, én sem költök rád, mert nincs miből :D
2022. jan. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
45%
Gyerekek a párotokra költsetek, az ilyen nőt viszont kerüljétek.
2022. máj. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
44%

Önbizalom kérdése az egész.

Azt hiszed nem érdemelsz meg semmit, így ezt is adják neked.

A nagy semmit!

Keress egy jó pszichológust, aki helyreállítja az önértékelésedet.

Ma már nagyon könnyű kiszűrni a lehúzós, irigy palikat, többre tartsd magad minthogy szóba állj ilyenekkel.

márc. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!