Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mièrt smucigok velem a párjaim?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mièrt smucigok velem a párjaim?

Figyelt kérdés

Nem egyszer esik meg pl hogy járok vkivel egymás mellett karrierr épitunk, csak ő mint férfi minimum keres dupla tripla annyit mint én diplomával.


Es állandoan maguknak vesznek 50 rzres cipőket, vagy 100 ezres cuccot akár játékhoz stb, de tőlem meg olyan szinten sajnálják ha meg is hívnak kajálni elvárják hogy visszahívjam azaz en is meghívjam meg stb.

A kapcsolataimban tök hulyen néz ki pl hogy én ezeréves cuccokban jarok ők meg vadiuj jó ruhákban.


Ez ugy hagyján is lenne tingli tangli kapcsolatokban, de komoly kapcsolatokrol írok, eljegyzés is volt egyik exemmel és több éves szerelem.


Egy két srácnál még benyeltem hogy smucig irigy a saját párjára.


De ez folyamatos.

Legutolso exem havi 1 millát keres es velem fizetetti ki a kfc-s teát is, a mostani barátom netto fél milla korul van, anyunál él, kocsihitelen kivul nincs más nagyobb kiadása,(nálam van minden nap,nem fizet), es elkezdett sírni, hogy sokba kerul velem neki a hétvége. Ami kb 2 helyre belépő es pár ital csak.

Másra semmire nem hív meg hétkozben, és nem kapok se ruhákat se semmit.



Más kapcsolatokban meg szinte eltartják a nőt, fizetik a szoliját, sminktetkóját, fodrászt is neki, sokkal szebbek azok a bnőim így mint én, nekem nem invesztálnak a külsőmbe se hogy szebb bnőjük lehessen.



Mivel válthatom én azt ki hogy velem mindenki önző smucig es elvileg pedig szeret?

En ha szeretek vkit es tele vagyok, a saját páromtol nem sajnálnék semmit.



Most aki aranyásózni kezdene az görgethet tovább



#smucigság kapcsolatban
2022. jan. 27. 09:47
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
#30 vagyok, és van egy lepattant swiftem, meg anyuékkal élek. 🤣
2022. jan. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 A kérdező kommentje:

Jártam már csórokkal is.

De ujabban ilyeneket fogok ki.


Es szeretném tudni, a mostani hülyít e. Ha már egy garast is csak sajnál tőlem. Gondolom akkor az életét is..

2022. jan. 27. 10:54
 33/49 anonim ***** válasza:
70%

Szívem.

Kérdeznék pár dolgot.


Ha nem jó, miért vagy benne a kapcsolatban?


Ha jó, miért sírsz?


Nem úgy volt, hogy egyenlőség van és mindenki fele fele fizeti a dolgokat?


Ha femcsi vagy, akkor keress olyat, akivel egy anyagi szinten vagytok.


Ha a hagyományos női férfi szerepben gondolkozol, akkor keress olyat, aki hajlandó eltartani. Az eszedért. Vagy nem.


Bár van egy sejtésem, hogy nem is igazán érted azt amit írok, de hátha.


Gondold át.


Pussz.


F

2022. jan. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:

Ha ez igaz, akkor gyere össze olyan pasival aki ate szinteden van.

Vmi nem stimmel veled, lehet nagyon ronda vagy testileg vagy emberileg, miért csak szexre használnak (gondolom). Érdekes "komoly kapcsolatok lehettek eddig, na. meg több több éves ismert volt közte? Hány éves vagy?

Gondold át, hogy mit csinálsz rosszul, mi lehet a hiba. Mert ha többször is előfordult ugyanez vmi rajtad álló ok lehet,ha más nem akkor az, hogy direkt keresel ugyanilyeneket.

2022. jan. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
79%
Neked komolyan diplomád van? Ne haragudj, de az írásodból ítélve ez szinte hihetetlen. Vagy manapság már mindenkihez hozzávágják a diplomát? 🙄
2022. jan. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
78%
35# Nekem végig ez a pronyó melós csaj benyomásom volt, miközben olvastam a kérdést. Züllik az oktatás, sajnos...
2022. jan. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
Lám-lám... nem minden a pénz
2022. jan. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
100%

#37


Direkt írta,hogy őszentsége NEM aranyásó...

2022. jan. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
100%
Akkor költök a barátnőmre ha Őt értékesnek tartom, és megvan benne az ami nekem egy nőben kell.
2022. jan. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de abból ahogyan írsz és fogalmazol, nekem nőként is az jön le, hogy nem te vagy a legélesebb kés a fiókban. Plusz a helyedben azért elgondolkodnék azon, hogy ha mindenki kihasznál, lehet, hogy benned van a hiba, nem?
2022. jan. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!