Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ellaposodtunk 3 év után?

Figyelt kérdés

3 éve vagyok együtt az első pasimmal. Ilyeneket mondd hogy 3 év után már megengedhet magának dolgokat, pl böfögés, fingás, amiket én utálok.

Innentől fog lefelé menni a kapcsolatunk és ellaposodni mert 3 éve vagyunk már együtt?

25/L


2022. jan. 28. 11:44
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
sztem az a gaz h eddig rejtegetnie kellett ezeket az amugy termeszetes folyamatokat
2022. jan. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%
A böfögés még elmegy, a fingás viszont kiábrándító.
2022. jan. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Nem mindegy hogyan csinálja ezeket, mert ha zavaróan vagy büszkén, akkor elég szánalmas. Ha elvétve, figyelve arra, hogy lehetőleg ne zavarjon téged, szerintem belefér. Amúgy meg én nem akarnék olyan kapcsolatba élni ahol vissza kell fognom magam és feszélyezve érezném magam. Szomorú ez, hogy 3 év után jön felszínre.
2022. jan. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Akkor te nyílván egyiket sem csinálod kérdező. Sajnos tetszik vagy sem ezek természetes folyamatok. Gondolj bele milyen kényelmetlen érzés állandóan éveken keresztül visszafognia magát. Elvileg a párja vagy nem? És még sem engedheti el magát melletted? Nem azt mondom hogy kaja közbe engedjen az orrod alá egyet de azért túlzás amit kérsz. Keress akkor olyan pasit aki egyiket sem teszi előtted és ha pl olyan kaját eszik akkor 5 percenként szaladgál a wc-re pukizni.
2022. jan. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%
#4 Lehet hogy hihetetlen, de a parom egyszer nem fingott meg az orrom ala. En se az ove ala. Ha olyan van kimegyek valahova vagy akkor eresztem el halkan ha nincs a kozelben. Gondolom o ugyanezt teszi, igazabol nem beszelgetunk fingokrol.
2022. jan. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azert zavar mert o direkt nagyot es hangosan csinalja, nem zavarja h eszek vagy barmi
2022. jan. 28. 15:53
 7/9 anonim ***** válasza:
En azt mondom h 1 kapcsolatban el kell jonnie elobb utobb annak a szintnek amikor mar nem gaz egymas elott fingani. Es az nem 3 ev hanem sokkal hamarabb. Legyunk mar felnottek. Nyilvan nem ugy ertettem, ahogy az 5os valaszomban irtam, de azert na.
2022. jan. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ellaposodtatok, de ennek a böfögéshez / fingáshoz biztosan semmi köze. Sőt, ez a fajta nyíltság azt is kifejezheti, hogy igazán komfortosan érzi magát a társaságodban, mer önmaga lenni, tartja annyira biztos alapokon nyugvónak a kapcsolatotokat, hogy feltételezi, ez nem oszt, nem szoroz. De úgy tűnik, téved.
2022. jan. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Persze túltolni, rájátszani, az egy másik történet (9-es voltam).
2022. jan. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!