Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párommal kicsit ellaposodtun...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal kicsit ellaposodtunk, ötletek?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk együtt, de egyre kevesebb már az ölelés, csók.


És inkább az zavar hogy nem romantikus.


Kapcsolatunk elején az volt, hát persze hogy az, megkellett "szereznie" érthető.


Én ha megyek valahova meglátok valamit, meglepem vele, mert tudom szeret kapni.


Együttléteket is én kezdeményezem.


Szeretek romantikus ebédet vagy vacsorát csinálni, gyertyafénnyel, kis pezsgő.


De ő nem. Semmit. Azt mondja, hogy mondjam meg mit hogy csináljon és ő akkor megcsinálja úgy. De az olyan ciki hogy én mondjam meg.


Vannak ilyen oldalak ahol vannak írva dolgok, hogy mégis minek örül egy nő? Ilyen itthoni romantikus meglepetésekre gondolok, szivesen megmutatnám neki:)


2014. aug. 10. 18:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Romantikus fürdő, masszázs, vacsora gyertya fényél szabad ég alatt. Ilyesmik. :D
2014. aug. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Csak neki semmi nem jut eszébe .. Mindig nekem, de olyan gáz, szivem nincs kedved csinálni egy romantikus fürdőt, én meg majd meglepődök? :DD
2014. aug. 10. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!