Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ellaposodtunk? Mit csináljak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ellaposodtunk? Mit csináljak, hogy változtasson?

Figyelt kérdés
Fél ève vagyunk együtt a barátommal, ő 25, én 22. Az utóbbi kb egy hónapban úgy érzem, megváltozott. Egy héten 2-3x alszunk együtt, tehát a többi napon van ideje magàra vagy barátokra, de pl. valamelyik este mikor ottaludtam, fogta magát, két órán át játszott a gépèn, akkor hagyta abba, mikor közöltem vele, hogy nem ezért jöttem át és hazamegyek. A szex is kevesebb már... Ritkán mutatja ki az érzéseit, se egy sms, üzenet, vagy egy szeretlek... Rákérdeztem, azt mondta minden rendben köztünk. Mit csináljak, hogy ne legyen yen? Mindent megkap tőlem...
2014. máj. 14. 10:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos megunt....
2014. máj. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a 2-3 együttalvás az nem katasztrófa. Kell a hiányérzet is. Ha meg 5-6 lenne, akkor meg azért laposodna el, mert mindig együtt lennétek. Te küldesz neki SMS-t, vagy csak te várod el??? Hmm? A többivel egyetértek. Járjatok el a barátjaival/barátaiddal valamerre, vagy csak kettesben. ITT A NYÁR!!!


22/F

2014. máj. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én küldök neki, kedveskedek, meglepem, ha mást nem egy üzivel, hogy jól induljon a napja. :)
2014. máj. 14. 10:43
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval! :)

Hagyjatok időt, hogy hiányozzon a másik, csináljatok programokat, menjetek el kirándulni, vagy csak olyan helyekre, ahol eddig nem voltatok. Nem hiszem, hogy megunt, de lehet kezd a kapcsolatotok kicsit olyan megszokottá válik. Ne ijedj meg, ez előfordul, ilyenkor kell változtatni egy kicsit. :)

2014. máj. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Akkor te egy rendkívül kedves lány lehetsz. Szedd kicsit gatyába, és próbáljátok ki, amit írtam. Ha nem, akkor ő van befásulva, és akkor komolyan el kell beszélgetni vele. Ha az sem jön össze, akkor tovább kell lépni... De szerintem itt nincs ekkora baj! :)
2014. máj. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igen, amúgy sokat dolgozik ès lehetséges hogy be van fásulva...
2014. máj. 14. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!