Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Paromnak mindig faj valamije?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Paromnak mindig faj valamije?

Figyelt kérdés

3 eve vagyunk egyutt voltak kisebb nagyobb hullamvolgyeink, mara talan azt tudom mondani sikerult stabilizalni a kapcsolatot es kimerem jelenteni hogy jo uton haladunk ahhoz hogy ez megjobb es jobb lehessen.

De..

Korabban volt kozottunk szexualitasban elteres, es sok beszlegetes aran kiderult Parom ugy erezte hogy nem eleg nekem. Ezt probaltuk helyrehozni meg ha en nem is ertettem a feltetelezeset.

Az utobbi 4-5 hetben nem sokat voltunk egyutt szexualisan, abbol 1.5 hetet en voltam beteg, elotte utana o erezte magat faradtnak- fajt valamije mindig mas.


Kemeny fizikai munkat vegez, en probalok a vallarol levenni egy kis terhet de ezek a felmerulo “bajok” nem most alakultak ki es mar duhito hogy az otthoni apolason tul nem hajlando kivizsgaltatnia magat teljesen.

En ennek okan mar sok sok keres ellenere azt feltelezem, hogy ha nem hajlando arra hogy elmenjunk orvoshoz, akkor nem is faj elegge vagyis ez csak egy kifogas arra hogy szexualisan egyutt legyunk.


Szerintetek mikeppen lehetne ravenni arra hogy orvoshoz menjunk kivizsgalasra, vagy komolyan vegyem azt hogy ezek csak urugyek?


Egy konolyabb hullamvolgy alatt tobb honapig kulon eltunk - de kepletesen szolva egyutt voltunk, ekkor neki volt egy partnere akivel szexualisan egyutt volt es errol en a bekulest kovetoen szereztem tudomast - ezt nehezebben tudtam elfogadni de talan mar tul vagyok ezen megis bennem nyomot hagyott.

29n 39f


2022. jan. 28. 13:36
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
lehet, hogy hipohonder
2022. jan. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Logikus lenne a kivizsgálás,de most ez nem is olyan egyszerű. Egy labort talán a háziorvoson keresztül végigvihet. Viszont az is lehetséges,hogy nagyobb probléma nélkül is lehet fáradt,fájhat a feje,lehet rossz a közérzete. Én egy kicsit türelemmel lennék még a helyedben,de ha nem változik a helyzet leülnék Vele elbeszélgetni. Magáról a közeledése hiányának okáról...
2022. jan. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem van valakije.
2022. jan. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Exemnek is ez volt, mindig valami baja, de az hogy elmenjen orvoshoz, á, kizárt.


Úgyhogy végül kidobtam a francba, mert nekem nem pálya, hogy aggodalmaskodok, ő ellenben nagy ívben tesz rá.

2022. jan. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van valkije és téged nem kíván már. Valószínűleg érzelmileg már máshoz kötődik. Csak kifogások, hogy veled ne kelljen szexuális életet élni.
2022. jan. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Van valakije és neked fel kell kutatnod, hogy aztán szembesítsd bűnös lelkét.
2022. jan. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!