Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak a párommal? A páromnak van 2 lánya, akik sokat vannak nála. Nekünk most kezdett el még komolyabbra fordulni a már több éves kapcsolatunk. Megbeszéltük, hogy többé nem leszünk külön és én is a család része leszek.

Figyelt kérdés

Erre most elutazik a gyerekeivel nélkülem ismét. Fel se ajánlotta, hogy menjek.

És szerinte ezzel semmi probléma nincs...

Miközben ugyanezt már többször eljátszotta az elmúlt pár évben...Hiába mondom.neki, h szerintem ez nem mormális és ez iszonyatosan szarul esik..

Amúgy nem élünk együtt-de pont az ilyen viselkedése miatt nem



2022. jan. 27. 10:31
A kérdező szavazást indított:
Szakíts
Ne szakíts
31 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
94%

Mekkorák a lányok?

"Megbeszéltük, hogy többé nem leszünk külön és én is a család része leszek."

A család része nem megbeszélés alapján leszel, hanem, ha oda költözöl és mindent közösen csináltok.

2022. jan. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
50%
Szakíts, ha ennyi szabad teret sajnálsz tőle akkor kíméld meg magadtól.
2022. jan. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges terhet veszel a nyakadba. Keress gyerektelent.
2022. jan. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
75%
Amikor összejöttél vele tudtad hogy vannak gyerekei. Ilyenkor nem egy embert választasz magad mellé párodul, hanem egy "csomagot" kapsz, jelen esetben +két gyereket. Azok a lányok mindig a gyerekei lesznek, ezt tudni kell elfogadni. Vannak akiknek ez nem megy, de azok soha nem szoktak gyerekesekkel kezdeni.
2022. jan. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
76%
Szoval neked lehet vele kettesben toltott idod, meg te elmehetsz vele kettesben mozizmi, wellnesezni stbstb de a lanyok az apjukkal nem?
2022. jan. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
54%

Egy jó párkapcsolatban alap lett volna hogy megkérdezi tőled

is,szeretnél-e velük menni,elhiszem hogy rosszul esik,nekem is

rosszul esett volna. akik meg itt azon pörögnek hogy nem lehet nekik kettesben töltött idejük,azoknak ajánlok egy kis szövegértést,

mert egyáltalán nem ez volt a kérdező problémája.

2022. jan. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
57%

Saját tapasztalat alapján: Örülj, van pár szabad napod, amikor azt csinálsz, amit csak akarsz, ők meg hadd legyenek együtt, fontos, hogy a kapcsolatuk szoros maradjon.

Persze, ha az ex feleséget is viszi az már más tészta, olvastam már ilyet is itt. Na, akkor kiszállnék, az tuti, de ha ez csupán a gyerekekről szól, akkor támogasd benne. Te meg használd ki, vegyél ki szabit a munkahelyen, sziesztázzál, aludj tízig, járkálj meztelenül a lakásban, menj el shoppingolni, hobbizz, csináljatok csajos napot a barátnőkkel.

2022. jan. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Itt nem az a probléma,hogy a gyerekeivel megy hármasban, inkább az,hogy Veled ezt nem beszélte meg. Mondania kellett volna,hogy ezt a pár napot szeretné a gyerekeivel tölteni. Egy párkapcsolatban a jelentősebb dolgokat meg kell beszélni, ez pedig igencsak az.

Viszont Neked érdemes átgondolni, és együtt átbeszélnétek ez a jövőben hogy működik, működik-e, tudod-e tolerálni azt,hogy Ő egy gyerekeivel szeretne külön időt tölteni.

2022. jan. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Azt neked kell tudni. A szituáció sem mindegy, hogy milyen szituációban volt ez a dolog. A többiek jól írják, hogy ilyen téren jobb a gyermektelen férfi, mert nem megosztott, és nem rekeszt ki ebből a programból sem közös gyereknél.


De ezt kategorikusan kijelenteni, hogy elvált gyerekes pasi kizárt, pszihológiai öngólnak nevezik ezt a jelenséget, persze a nők nagytöbbsége erre vágyik, én is ezt preferálom jobban, de ént anultam pszihológiát is, és tanultuk azt a jelenséget, amikor x évvel ezelőtt azt mondtad, nem te soha, aztán x évvel később mégis. Mert mi van, ha betoppan az életedbe a nagy Ő elvált gyerekesként,és a gyerekei is imádnak és első látásra beleszeretsz, akkor gyakorlatilag anno önmagadnak hazudtál,mert te kizártnak tartottad, hogy beleszeress egy ilyen emberbe. Csak láttam hogy többen írták ezt ilyen kérdéseknél. Ami nem probléma, én is inkább ezt vallom, hogy azért az elvált gyerekkel rendelkező férfi megosztott lesz. Ha beválaszt valaki egy olyat ahol válás ellenére nincsenek túl egymáson az a legnecces, mert akkor egész életében egy pótlék lesz, hacsaknem pár hónap, vagy pár év után nem lép ki az ilyen kapcsolatból.


Itt ennél a kérdésnél az a kérdés, hogy ez a nem visz tégednek volt-e oka, vagy csak ok nélkül mondta. Az sem mindegy mennyi évesek a gyerekek, ha még picik, akkor nekik az is trauma volt hogy elváltak a szülei, apuka új párját fokozatosan fogják csak megszokni,pláne ha friss a kapcsolat, de van mikor nehéz, van mikor meg nem is kompatibilisek a gyerekkel, volt itt ilyen kérdés is, apuka 40-es a párja 20-as, a lánya a párjával volt egyidős, és a lánya nem kedvelte apuka párját. Ha meg ez az opció van akkor meg a 20-as gyereknek kellemetlen, hogy apuka párja a lánya lehetne.


Kevés az info. A kérdés, hogy mi az oka? Milyen a szituáció, a gyerekek mennyi évesek, mennyire viselte meg őket a válás, és tudod vannak olyan programok családon belül is amikor apa-gyerekek, anya-gyerekek, és apa-anya, vagy ahol csak pl. testvérek mennek és nem viszik a párjukat, sem senkit, mert kell egy kis testvér idő is, amikor mélyebben tudnak beszélgetni. Ha amolyan introvertált típusúak a gyerekeik akkor lehet hogy a jelenlétedben apuka nem is tudna beszélni úgy velük. Amúgy ha friss a kapcsolat, akkor én nem csodálom hogy azért ezt nehezményeznék a lányok, hogy nem tölthetnek apa-lánya programot, mivel azt sem tudjuk a láthatásiban hogy egyeztek, ha alig látják, akkor ez megint lehet indok, meg nem tudnak úgy beszélni se apukával.


Azonban ha nincs oka, és csak tényleg kirekesztésről van szó, akkor nincs kérdés a szakításra. Ha soha egyetlen egy közös program sincs a pároddal és a gyerekeivel, akkor az megkérdőjelezi a családba befogadás fogalmát, és az már a kirekesztés fogalma.

2022. jan. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

* de én tanultam pszichológiát


Bocsánat a tipoért.

2022. jan. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!