Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Merre alakulhat továbbiakban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merre alakulhat továbbiakban a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés

Eleinte a barátom mindenben elégedett volt velem, már vannak dolgok amiket megemlít nekem. De azt mondja ő ettől függetlenül szeret, hogy ezeket a dolgokat felhozza pl. kevés vajjal kentem meg a kenyerét, vagy hogy nagyon vékony a hajam.

A kaját is mindig én készítem el neki. Előttem nézegeti a szexi ismerős nőket a Facebookon.

Egyszer mondtam neki, hogy mérges vagyok rá, és akkor pont azt eljátszotta, hogy mintha az exeit nézegetné, mintha velük beszélne.

Szerinte jobb ha a képeimen sem mosolygok, és ő jobban szereti azt, ha saját magamról nem teszek ki képet, csakis közöset. Ilyenkor azt kérdezi, mit akarok, pasizni. Továbbá ha ruhát veszek magamra, akkor is megkérdezi, hogy miért.

Azt is a szememre vetette, hogy karácsonykor túl kevés pénzért vásároltam neki ajándékot, ő sokkal többért vett nekem. Már unja, hogy ennyire kevés fantáziám van ajándékozás terén.

Felhozta egyszer az exét, hogy persze már neki gyereke van, míg mi meg elvagyunk késve ezzel. Jobb lenne ha nem védekeznénk, neki is jobb érzés lenne, úgy szexelni. Ha gyerek lenne rögtön elvenne. De közben azt mondja mindig, hogy csak akkor fog elvenni, ha végre már jól fogok viselkedni, és semmit sem fogok neki megemlíteni.

Összevesztem vele a közös programjainkon, hogy akkor csak mindennek úgy kell lennie, ahogy ő akarja. Pont telefonon beszéltünk a barátommal, és azt mondja jobb ha nem k..rom fel a fejét, mert jobb ha nem tudom milyen, ha mérges, és jobb, ha nem borul ki a bili.



2022. jan. 28. 21:05
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Azt mondja mindig csak idegesítem, így pont tökéletes heti háromszor találkozni. Nem lakunk közel egymáshoz, azért csak ennyi. De utána kijavítja magát, meg nagyon szeret, legalábbis azt mondja, meg ölelget.
2022. jan. 28. 21:07
 2/15 anonim válasza:
100%
Ez gyökér... Felmerül a kérdés, hogy miért vagy még mindig vele? Hány évesek vagytok egyébként?
2022. jan. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

"Előttem nézegeti a szexi ismerős nőket a Facebookon."


?



Hát van pofája. Én amióta kapcsolatban vagyok és összeköltöztünk a profilomat is töröltem, párom se posztolt már semmit vagy egy éve, pedig amíg szingli volt még az ebédjét is kirakta.

2022. jan. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
100%
Hagyd el sürgősen. Nem szeret és masszívan ki is használ.
2022. jan. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben kidobnám, mint macskát sz@rni. Ez egy kontrollmániás barom, csak rosszabb lesz a helyzet, ha tovább tűröd. Keress egy olyan párt, akivel egyenrangúakként tisztelitek egymást.
2022. jan. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy egy másik kategóriában írod ki a kérdésedet, a válasz még mindig ugyanaz, mint amit hetek óta hajtogat mindenki, aki írt neked a Felnőtt párkapcsolatok kategóriában kiírt kérdéseidre. Szakítani kell. Te nem teszed. Ezek után tényleg nem értem, mit csodálkozol.
2022. jan. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
100%
Nem ugyanaz a barátunk? Az enyém is hasonló. Most tettem ki a bundáját, mert betelt az a bizonyos pohár. Javaslom neked is.
2022. jan. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
#6, én már nem is válaszolok neki, belefáradtam. A sokadik kiírása, és nem érti...
2022. jan. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
100%
NEHOGY gyereket szülj neki.Az lesz a legjobb ha sürgősen elhagyod.
2022. jan. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindig ugyanaz a kérdés ugyanaz a történet. Nem unod még de tényleg?? Minek sajnáltatod itt magad úgysem változtatsz semmin.
2022. jan. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!