Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Szerintetek ez normális...

Szerintetek ez normális rokoni kapcsolat? (továbbiak lent)

Figyelt kérdés
12 éves lány vagyok, van egy, egy évvel időssebb másod fiú unokatesóm. 4 éve nem beszéltünk és nem is köszöntünk egymásnak. pedig egy suliba járunk. de nem vesztünk össze semmin. azelőtt mindig együtt játszottunk. és még a dédszüleinknél sem találkozunk. ő amolyan "nagymenő" az osztályában én meg visszahúzodó. nektek volt/van ilyen unokatesótok?
2013. márc. 29. 19:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
az én unokatesom nem lakik a szomszédba de nem is tul messze,45 perc kocsival. de gyerekként együtt játszottunk ha nyaraltunk mamánál, de ennyi. abszolut nem beszélünk meg semmi ilyesmi.mondjuk nagyjábol az egész rokonság iylen nálunk. mamáimmal se nagyon beszélgetek... gyerekkor miatt, akkor se nagyon törödtek velünk.
2013. márc. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Én azt tapasztaltam, h ilyen esetekben az a probléma: pl a te szüleid, illetve az ő szülei között van valami feszültség, vagy az egyik sikeresebb család lenézi a kevésbé sikeres családot. És így a szülök közötti "valami" miatt a gyerekeik is úgy bánnak egymásal mint a szülők. Nekem az összes rokonomnál így van. Vagyis a szüleimet nem bírják/lenézik, így engem és tesoimat kapásból elitélnek, h nyomik vagyunk és nem is köszönnek...Kérdezd meg a szüleidet, h nálatok van-e a két család között valami probléma, vagy lenézés. : / Ja és ezek a rokonok minket látogatnak, mert megjátszák magukat, viszont a gyerekek a fenti okok miatt nem foglalkoznak velünk, mert a gyerekek általában még nem játszák meg magukat. Remélem nem túl bonyolult. :)
2013. márc. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:

Kiegészítésnek írom, mert fura lett az előző írásom.

Szóval ha a két család felnőttjei lenézik egymást, akkor a lenéző szülők gyerekei is lenézik a lenézett szülők gyerekeit és ezért nem kedvelik álltalában egymást az uncsitesok.

2013. márc. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
de mi kedveljük egymást
2013. márc. 30. 11:06
 5/13 anonim válasza:
nem értem, honnan gondolod hogy kedvelitek egymást, ha nem beszéltetek 4éve?
2013. márc. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
mert nem futunk össze sehol.
2013. ápr. 1. 10:39
 7/13 anonim válasza:
De még mindig ugyanaz a kérdésem, hogy honnan gondolod hogy kedvelitek egymást? Mert erre a válaszod "nem futunk össze sehol" ebből nem derül ki, h miért is kedvelne, ha egyszer nem futtok össze sehol...
2013. ápr. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
mert sehol nem találkozunk
2013. ápr. 5. 17:01
 9/13 anonim válasza:
jaj de kis gyagyás vagy :) hát de ha nem futtok össze sehol, akkor honnan gondolod, h ő kedvel téged? ez a kérdésem még mindig.
2013. ápr. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
mind1 te ezt nem érted ez a mi családunk!!! azért mert a suliba külön osztályba vagyunk azért nem, a dédinél nem megyünk ugyanakkor szóval fogd fel ennyi. amiót messzebb laknak nem találkozunk.
2013. ápr. 6. 13:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!