Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma egy napra elmegyek a gyerekekkel a szüleimhez a nagyszülőkhöz, de a férjem szerint elszúrom így a hétvégéjét, minek megyünk? Igaza van?

Figyelt kérdés

Amíg éltek az ő szülei, azokhoz a nagyszülőkhöz hetente kellett menni.

Mióta meghaltak, azóta az én szüleimhez szerinte évente kétszer, max három alkalommal mehetnénk.

A szomszéd kerületben laknak, nem a hosszú út miatt.


2022. jan. 29. 04:33
1 2 3 4
 1/40 anonim válasza:
86%

Ez nem normális dolog, ne engedd hogy a férjed ilyen szinten kontroláljon! Ez a tipikus nárcisztikus személyiség aki elakar szigetelni a saját családodtól, barátoktól stb…

Mivel szereted így nehéz észrevenni a jeleket, de ha elmész egy pszichológushoz az elmondja higy ez nem normális, mi az hogy felnőtt létedre nem mehetsz el a csalàdodhoz?! Feltétlenül beszélj a férjeddel és ne engedd neki hogy ilyen szinten irányítson.

2022. jan. 29. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
93%

Ő hülye???!!!


Mégis mivel rontanád el a hétvégét???!!!!

Ha te akarsz és szeretnél menj!

2022. jan. 29. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
20%
Tanuld meg, csak a nő irányít! A férjnek kuss van!
2022. jan. 29. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
94%
MIért kell ehhez vinned a férjed? Maradjon otthon aztán töltse úgy a hétvégét ahogy szeretné.
2022. jan. 29. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim válasza:
87%

Első verzió, hogy a férjed egy bunkó.

Második verzió, hogy a szüleid "furák" és a férjed érthetően ezért nem akar gyakran menni.


Megoldás mindkettőre: hagyd otthon a férjed.

2022. jan. 29. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonymousreview60 ***** válasza:
63%

1. A férjednek is mennie kellene? Lehet szimplán nem szereti a szüleidet vagy csak túlkontrolláló, és nem tetszik neki a szabad akaratod. Ez párterápiára való. Ha az nem oldja meg, lapát.

2. Lehet, hogy az zavarja, hogy az ő szülei meghaltak és ezzel szembesül, ha ő is megy. Pszichoterápia.

3. Ugyanez még egyszer. Csak az zavarja, hogy a gyerekek kizárólag a te szüleidhez kötődnek, és ez "igazságtalan". Pszichoterápia.

4. A férjed lusta a te szüleidhez menni. Hát maradjon otthon!

Az évi 3, tehát a sátoros ünnepek, nagyon kevés. Ez komoly ellenszenvet sejtet. Ha nem böki ki, mi a baja, akkor párterápia. Ha nem akar párterápiára menni, akkor vagy annyira szégyelli a helyzetét, hogy nem mer beszélni idegennek sem róla vagy olyan önző, hogy akkor lapát.

2022. jan. 29. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
80%
Gondolom időt akarna tölteni közösen is veletek. De ez max akkor lehetne gond, ha egy-két hetente mennél.
2022. jan. 29. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
95%

Az nem zavarta a férjed, hogy hozzájuk hetente jártatok?

Egyébként valószínű az van a dologban, hogy neki meghaltak a szülei. Ha emelet megvan az időtök közösen is, és nem a szüleid a program minden hétvégén, akkor nem értem mi ezzel a gond.

2022. jan. 29. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
73%

Sz4rnék a fejére, direkt többet mennék.

Akkor megyek a szüleimhez mikor kedvem tartja. Ő minek "lógótt a csöcsön" minden héten? Csak az ő szülei számítanak?

"szerinte évente kétszer, max három alkalommal mehetnénk." hát hogyne. Lehet ők is meghalnak 2-3 év múlva de az kit izgat? Legyenek el öreg korukra magukban.

Én mennék gyakrabban, mert ha meghalnak és csak évi 1x mentem akkor tuti egész életemben kísérne a bűntudat, bánnám hogy nem töltöttünk együtt szinte semmi időt. Neki bezzeg lehetett, hetente..

2022. jan. 29. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
68%

Ez a konkrét hétvége a baj, vagy mindegyik? Ha mindegyik, akkor az tényleg probléma. Amúgy lehet, hogy csak volt vmi terve vagy vágya erre a hétvégére.


Egy jó tanács a férj nevű háziállatok kezeléséhez: a legtöbben nem szeretjük a váratlan fordulatokat a családi programban (pl. én sem). A tervezhetőség szeretete férfitulajdonság. Ha pár nappal előre tudom, mi a feleségem terve, akkor boldogan alkalmazkodom, de a kiszámíthatatl ötletektől picit durcás leszek. Nyilván ezt is kezelni tudom, de ez már rutin dolga.

2022. jan. 29. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!