Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én gondolom ezt gáznak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én gondolom ezt gáznak? Csókolózás közben pukizik az ágyban?

Figyelt kérdés

Nem tudja visszatartani, hogy ne ekkor és ne a csaja előtt? Meg böfög családi körben az asztalnál és annyit se mond, hogy uff? Ez csak szerintem ciki és váló ok?

Szerintem ez nagyon gáz... Szó szerint 😂



2022. jan. 30. 20:07
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Az!
2022. jan. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Kissé ösztönlény. :-)))
2022. jan. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
Már rég szakítottam volna vele. Ősbunkó.
2022. jan. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Ha ez véletlen akkor megbocsàjthatò.
2022. jan. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%

Az én párom is szokott büfögni ha ketten vagyunk. Ha már más is van ott akkor nem.

A fingás... szex és csókolozás közben nem csinálja. Viszont filmnézés közben pl igen.

2022. jan. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
44%
Ezt én se tudnám tolerálni, fúj. Én magam mindig odafigyelek hogy ezt kulturáltan intézzem. A férjem is legtöbbször, de nála előfordul néha hogy pukizik véletlenül. De, akkor mindig elnézést kér. És nincs is ebből így gond, mert tudom hogy nem direkt csinálja.
2022. jan. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
81%
Azért egy pukiért elnézést kérni. Ha éjszaka fingasz azt se tudod kontrolálni. Nekem volt hogy szex közben is kicsuszott, nem szándékosan. Nevetett rajta egy jót a vőlegényem és folytattuk tovább. Nem azt mondom hogy szándékosan fingja le a fejed, de szerintem ez egy természetes dolog🤔
2022. jan. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
55%
Félreértettél. Nem én várom el hogy elnézést kérjen. Teljesen magától teszi.
2022. jan. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!