Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van jövője még a kapcsolatunknak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van jövője még a kapcsolatunknak?

Figyelt kérdés
6 éve vagyunk együtt a párommal. Egy ideje már volt pár vitánk arról, hogy random lányokat lájkolgat, ami nekem nem tetszett (tudom önbizalomhiányos vagyok, stb.). Aztán elmondtam neki, hogy ezt fejezze be mert engem nagyon megbánt vele és én ezt nem fogom bírni. Eljátszotta már ezt egy párszor, de én mindig megbocsájtottam. Viszont az a helyzet, hogy lelkileg egyre lejebb csúszok ettől és keztem depresszióssá vállni. Erre az is rátesz, hogy mostnában úgy érzem, hogy nem szeret engem. Ilyen apró dolgokból, vagy hogy valamit másként csinál és én ebből azt szűröm le, hogy nem szeret. Pedig azt mondja mindig, hogy szeret. Van mikor olyan kedves és érzem, higy szeret, de van mikor olyan elhidegült, távolságtartó. Én viszont annyira szeretem őt. Nagyon félek, hogy elveszítem. Másrészt viszont az is eszembe jut, hogy mi van ha én rontom el a kapcsolatunkat és beképzelgetem ezeket a dolgokat. Sajnos most meg vagyok győződve róla, hogy hamarosan el fog hagyni. Velem van a baj és én okozom a kapcsolatunk végét? Vagy valósnak tűnhet a dolog?
2022. jan. 31. 10:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nincs velrd baj. Egy nő mindig megérzi mi van.



Exem is ilyen like olós volt meg minden rám volt verve hogy en képzelem be hogy nem szeretne meg etc, kozben állandoqn hidegult es flegmázott velem.


Lecseréltem azonnal qhogy tudtam másikra. Es de erdekes hogy a mostani barátom mellett semmi bajom nincs. Érzem hogy szeret, akar kellek neki es ő nem is a neten él.


Mai nap is visszagondolva az exem hiába játszotta meg magát nekem meg akart engem okolni hogy en vagyok a hülye meg én érzem rosszul hogy nem szeretne, az exem es a mostani barátom erzelmileg a kapcsolatban ég és föld mert a mostani baratom valoban szeret, es nem csak mondja. Es nem lecsesz ha kételyeim vannak mint az ex, hanem biztosit az érzéseirol.

2022. jan. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
*hiába játszotta meg magát nekem,
2022. jan. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%

Őszintén szólva az önbizalomhiányt tévesen keverik össze a tiszteletlenséggel, és a párod mellett nyálat csorgatni más nőkre, NYILVÁNOSAN kicsit sem tisztelettudó viselkedés. Nekünk is volt ebből problémánk a párommal, ő lányokat jelölt be és persze lájkolgatott ismeretlenül. Nagyon sokáig tűrtem, nyeltem, de egyszer kifakadtam és ezt követte még 2-3 ilyen alkalom, mert nem sikerült megértenie egyből. Abbahagyta pár hétre, majd kezdődött minden előlről. A mai napig van ilyen megbotlása, de már nagyon lecsökkentek az ilyen dolgok, ugyanis érezte, hogy el fog veszíteni mert én ennél komolyabb kapcsolatra vágytam, mint ilyen gyerekes dolgokra...

Arra még nem gondoltál esetleg, hogy Te eltávolodtál Tőle, ridegebb lettél ezek miatt, és ezért Ő is betart akarva-akaratlanul, ezért érzed úgy, hogy nem szeret?

Szerintem csak le kellene ülnötök és őszintén megbeszélni (nem hisztizve), hogy Téged ez zavar, ne csinálja, nem tesz jót kettőtöknek, és úgy érzed néha, hogy nem szeret. Másképpen sosem tudod meg, hogy csak Te érzed-e ezt, és "hülyeség" az egész, vagy tényleg így van. Sok sikert!

2022. jan. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem Te gerjeszted a folyamatot, hogy a kapcsolat teljesen tönkremenjen.
2022. jan. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
1 és 2 köszönöm a válaszaitokat! 4. Ki tudnád fejteni bővebben?
2022. jan. 31. 10:39
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez a dinamikája a hűtlen és félrekacsintós kapcsolatoknak. Elhiteti veled, hogy képzeled és mikor meg lebukik és ott a bizonyíték, hogy nem vagy őrült akkor utólag rád keni, hogy mert belehajszoltad. Nagyon undorító dolog, de elég gyakori.

Engem is kicsinált az exem, persze minden az én hibám volt szerinte.

Érdekes azóta boldog házasságban élek a férjemmel, nincs féltékenység, nem kell más nő szájából nyelvvel kiszednie elakadt falatokat se, nem botlik meg és esik meztelenül más nőkre. Érdekes.

Annyi a titok hogy normális pasit kell találni mert ezek csak szenvedést fognak okozni és a romantikus regényekkel ellentétben Nem fognak megváltozni, hiába várod.

2022. jan. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én írtam a #3 hozzászólást, nem tudom miért lettem így lepontozva, pedig segítő szándékkal írtam, hogy beszéljetek meg mindent.
2022. jan. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#3 Nagyon sajnálom, pedig én pipáltam a hozzászólásodat. És tényleg hasznosnak is találtam, mert nagyon hasonló a halyzetünk. Valaki más pontozhatott le. :-/
2022. jan. 31. 12:11
 9/9 A kérdező kommentje:

Beszéltünk. Szerinte csak én képzelembe mert ő mindent megtesz és már többet nem tud. Viszont neki néha magányra van szüksége. A lájkolásokat nagyon bánja és nem tudja, hogy kérjen még bocsánotot, de szerinte attól még nem csal meg, mert az is megcsalhat, aki nem csinál ilyesmit.

Hiába beszéltünk nem érzem, hogy minden rendben lenne. Még mindig kételkedek. Lehet velem van a baj tényleg.

2022. febr. 1. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!