Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos az érzés, hasonlóban vlki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos az érzés, hasonlóban vlki?

Figyelt kérdés

Tényleg nem tudom hogyan értessem meg vele hogy nem az az első es legfontosabb hogy amint hazaerunk ülünk le a tv elé és mobilozunk órákat.


Nem foglalkozik azzal h a cuccai/ az iratai a helyén legyenek rendben ( még akkor se ha otthon van egész nap). Ha kap levelet,iratot stb az hetekig a konyhaasztalon v a tv alatt van. Persze amikor keresi h kellene, ő azt mondja h a helyére tette v én pakoltam el. Hiába mondom h ha oda tetted miért nincs ott? - én szoktam a hibás lenni..mert szeretem a rendet és ha a fontos dolgok tényleg a helyén vannak.



Erre szoktam mondani h hagy ne tartsam fejben a te dolgaidat is..h mi hova lett..lassan ez úgy érzem ellehetetlenít mindent..mert úgy gondolom ez nem felelős viselkedés


2022. jan. 31. 10:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, szakíts már végre szerencsétlennel és ne itt szidd minden nap, mert kva unalmas vagy. Ja, hogy akkor nem lenne ki eltartson? Szánalmas vagy.
2022. jan. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hagyd bèkén.

Ha neked életed sincs sak a tend fegyelem menj el bortonbe őrnek.

2022. jan. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
*csak a rend fegyelem
2022. jan. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Takaríts te, úgyse dolgozol.
2022. jan. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
A szüleim és a nagyszüleim is így élnek. Megszoksz vagy megszöksz, ez tipikusan soha nem lesz érdemben jobb. Ha nem bírod elviselni, akkor keress mást, amúgy meg ne veszekedj vele.
2022. jan. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Legalább fél éve minden héten több kérdést kiírsz erről, nem unod még? Miért nem változtatsz ezen, ha ennyire zavar?
2022. jan. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ő ilyen, Te meg nem ilyen vagy. Nem fog változni, Te sem fogsz... akkor?
2022. jan. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!