Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt mondta neki sosem volt ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta neki sosem volt ez az igazi érzés?

Figyelt kérdés

8 hónapja vgyk együtt a párommal, alapvetően jó a kapcsolatunk, sokmindenben paszolunk.Tesz a kapcsolatunkat de nem a szavak emberre, ritkán fejezi ki az érzelmeit inkább tettekkel szokta.


Fiatal korában megházasodott, 4 évig voltak együtt a lánnyal az nagy szerelem volt állítás szerint úszott a rózsaszín ködben.


Nemrégiben összekaptunk az exén mert azt érzem, hogy a rossz tapasztalatai , miatt nem akarja mélyebben beleengedni magát a mi kapcsolatunk magyarán nem akar szerelmes lenni.


Azt mondta hogy sosem érezte a nagy ő-s dolgot, ne várjak tőle rózsaszín ködöt de megbecsülést igen. Ez nagyon rosszul esett azt hittem, hogy a csalódás után az hogy igyekszem mindent megtenni érte és velem érezni fogja, hogy révbe ért.


Azóta nagyon szomorú vagyok és elbizonytalanodott.

El kellene sokmindent fogadnom, hogy szerelem nem lesz csak mély szeretet.


29/N



2021. nov. 1. 23:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha 8 hónap után csak szeretet van és nem szerelem akkor mit vársz a jövőtől? Tettekkel éreztetni hogy szeret? Ez az ami igazán számít. A kérdés inkább az hogy mi okozza a bizonytalanságod... - s nem a szavak hiánya.
2021. nov. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs, hogy valaki nem akar szerelmes lenni. A szerelem vagy jön vagy nem, ezt nem lehet ésszel meg akarattal befolyásolni. Még akkor sem, ha korábban már megégette magát. A pasid tehát már itt terel. Amúgy annyiról van szó, simán nem szerelmes beléd, elvan most veled, kényelmes neki, hogy van kit dugni, mint embert értékel. Ha van önbecsülésed, nem kérdés, hogy ott kell hagyni.
2021. nov. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Majd lesz még szerelmes és akkor vagy repülsz vagy ha már gyerek is lesz, akkor csalni fog vagy boldogtalan lesz melletted örökre. Van kérdés?
2021. nov. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem dolgozta fel a régi történetet. Teljesen mindegy, hogy mit mond. Én ugyanilyen voltam mint ő de még én sem tudtam, hogy ez fennáll. Lehet szeretni valakit meggyőződésből, azért mert tetszik a személyiség vagy bármi. De amint jön egy nagyobb megpróbáltatás vagy hullámvölgy érzelmileg lesz baj. Ne legyen igazam de én így jártam. Igaz csak egy beszélgetés volt hátsó szándék nélkül de kiderült és nem tudtam beszélni róla, se a gondokról. Természetesen tudod mi lett a vége.
2021. nov. 2. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Próbáltam neki segíteni beszélgetni róla tapintatosan de kerüli a témát.Ennek már 4 éve, hogy elválás.Sajnos én is nagyon elbizonytalanodtam.Érzem, hogy dühös és tehetetlen vagyok, illetve nagyon fáj mintha nem lennék elég jó.
2021. nov. 2. 06:53
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem a pszichológusa vagy, hanem a párja. Nem a te feladatod, hogy túllendítsd az előző kalcsolatán.
2021. nov. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ez is igaz. Én azt gondolom egy jó kapcsolat feledteti a rossz emlékeket de úgy látszik neki ez kevés.
2021. nov. 2. 10:24
 8/14 anonim ***** válasza:
Egy új szerelem feledteti a régit. Egy új kapcsolat soha, akkor se, ha jó és támogató. Sajnos.
2021. nov. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
50%

"alapvetően jó a kapcsolatunk, sok mindenben passzolunk."


Kövezzenek meg, de én azt mondom a mai világban örülj, hogy van egy párod, akivel alapvetően jó a kapcsolatotok. Sokan itt a gykn is panaszkodnak, hogy nem jön össze nekik még a randi sem, nemhogy egy párkapcsolat!


Szóval, ha megbecsül téged a párod, úgy érzed, hogy passzol a személyiségetek, és nincs valami eget verő nagy gáz a kapcsolatoddal, akkor ne szekáld ezért. Ha magától nem emlegeti az exét, akkor te se hozd fel, mert csak veszekedés lesz belőle!

Ne csinálj bajt oda, ahol nincs!

Lehet, hogy téged "máshogy szeret"! Lehet, hogy hosszútávon jobban jársz, akkor ha nincs az a rózsaszín ködös szerelem. Mint tudjuk az ilyesmi idővel elmúlik, mert az a hormonok játéka, és később átveszi a helyét, egy mélyebb szeretet. Akik régóta vannak jó házasságban, azok sem szerelmesek a párjukba, de mégis szeretik egymást!

Az persze, lehetséges, hogy nem dolgozta fel rendesen az előző kapcsolatát, amiért el lehetne küldni pszichológushoz, de a férfiakat nagyon nehéz ilyesmire rábeszélni!

Ha elmenne pszichológushoz, akkor sincs rá biztosíték, hogy hipp-hopp szerelmes lenne beléd (rózsaszín ködösen)!

Nagy szerelmet nem lehet senkire ráerőltetni! Örülj neki, ha jól megvagytok!

2021. nov. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

#9

Ne haragudj, de nagyon rossz tanácsot adsz. Ez a fajta megalkuvás azoknak való, akiknek nulla az önbecsülésük. Az ember minimum szeresse és tisztelje saját magát annyira, hogy igenis alapelvárás legyen a részéről, hogy a másik ugyanúgy viszontszeresse.

2021. nov. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!