Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz ha a barátom szinte pucér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha a barátom szinte pucér nőket lájkol?

Figyelt kérdés

Konkrétan olyan nőket akinek hatalmas mű melle van fürdőruhában van de semmit nem takar, 2éve vagyunk együtt de ezt csinálja de már sok .. megalázó nekem

Vagy en reagálom túl?


2022. jan. 31. 20:52
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
94%
Nem reagálod túl, ez tiszteletlenség. Tedd szóvá! Beszéljetek meg kinek mi a határ.
2022. jan. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
5%
Minden normális pasi azt teszi.
2022. jan. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
0%

Elég sok ilyen kérdést látok az oldalon. Érdekesen választotok párt. A következő lépés, hogy esetleg az ágyában is meglájkolgatja őket.


19f incel

2022. jan. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
31%

Már szinte hiányoltam és vártam a szokásos esti kamunős kérdést ebben a témában (a pasim meztelen nőket lájkol, onlyfansen nyáladzik stb).

Hiába propagáljátok, nem minden pasi ilyen. A kanos, nőkhöz sose jutók igen, ők megragadnak ezen a kamasz szinten, de nem ők a párjaink.

Lehetne most már egy "incelek szerint a világ" kategória, eskü nem mennénk oda mi, normális emberek.

2022. jan. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
10%

#4


Hitegetheted magad a megnyugtató hazugsággal, de ettől minden pasi ilyen.

2022. jan. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
89%
Dobd ahova való, utca vagy kuka
2022. jan. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
93%
Hát 5-öske, nem hinném. Normális, felnőtt férfi kb azt se tudja mik ezek a hülyeségek hogy tiktok, onlyfans stb. Egyszerűen nem itt tart az életben. Te meg a sorstársaid meg ezek szerint itt tartotok. Meg lehet nézni kik irkálnak szánalmas, kiéhezett kommenteket pl Opitz Barbi vagy Tóth Andi cuccaihoz (azért írtam őket mert noname tiktokkereket meg onlyfanseseket nem ismerek). Pont ezek a szerencsétlen kis béna lúzerek, akiket senki se piszkálna meg bottal se. Ezeket senki se veszi férfiszámba.
2022. jan. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
89%

“19f incel”


Ez annyira groteszk nekem még mindig…

2022. jan. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
6%

#5


A YouTube-on mondta el egy meleg prosti - aki manapság már inkább talán nő - a kamerába az őt kritizáló nőknek, hogy a pasijuk jár hozzá, aztán meg hazamegy, és befekszik melléjük az ágyba.


Igaza van.


Te nagyon el vagy telve magadtól, te azt gondolom, nagyon ott vagy. Holott lehet, a te csávód durvábbat csinál, mint a meztelen nők lájkolása.


Ki tudja, hol járt, mielőtt befekszik melléd az ágyba. Ha esetleg annál a meleg prostinál, soha nem fogod megtudni, hogy 3 órával korábban mit műveltek vele.

2022. jan. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
90%
Egyetértek a 7-el. Fel kellene nőni, és nem kiéhezett kanos tiniként viselkedni, pláne párkapcsolatban. Tiszteletlen, gusztustalan.
2022. jan. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!