Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Számotokra ez elrettentő lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számotokra ez elrettentő lenne?

Figyelt kérdés
Minap a pasimmal beszélgettünk az előző kapcsolatainkrol és véletlenül elárulta, H mikor 35 éves volt (most 40) szexelgetett egy 17 lánnyal... Veszekedtunk is ez miatt mert számomra ez túl sok volt ... Meg is undorodtam tőle..nem is tudok vele lefeküdni... Ez szerintetek súrolja a ped...lia fogalmát? Vagy csak én verem nagy dobra?

2022. febr. 1. 09:23
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
56%

Hivatalosan 14 év alatt az.


A 17 éves lány lehet, hogy kifejezetten örült annak, hogy egy tapasztaltabb férfi veszi el a szüzességét.


voltál te is 17 nem? tetszettek a jóképű színészek a tv-ben nem? :)


De....ezt te tudod..korkülönbségnek valóban sok. Ha te ezt nem tudod elfogadni akkor szakíts vele.

2022. febr. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 A kérdező kommentje:
Nem volt szűz a csaj... Vmi kis falusi ribi volt ..és akkortájt az exem meg tanárként dolgozott, de nem tanította őt...ezért is nekem ez olyan fura...
2022. febr. 1. 09:29
 3/47 anonim ***** válasza:
97%

kedves egészségére

hogy mi mit gondolunk, az pont mindegy, a lényeg, hogy te mit gondolsz, mit akarsz tenni

2022. febr. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 A kérdező kommentje:
Hát az első gondolatom az volt, H neki tök mindegy csak P..a legyen ..és ez hosszútávra nem a legjobb egy párkapcsolatban...
2022. febr. 1. 09:30
 5/47 anonim ***** válasza:
24%

En 43 évessel jártam mikor mesélte hogy a 7 éves kapcsolata után 30 felett 15 éves csajt húzogatott, de az exe tonkretette a kiscsajjal a kapcsolatát.


En csak azon agyaltam, hogy az exét megcsalta e vajon, egy tinivel, vagy hogy is lehetett ez valojában.

De azt mondta, hogy nem, pár honappal szakitas után figyelt csak be neki egy kislány.



Engem hidegen hagyott a kapcsolatban a téma, mert 43 éves eléggé öregedő pasi, aki összeteheti a kezét, hogy egyáltalán én (fiatal friss üde nő)vele járok.


Plusz elmeséltem neki azt hogy en amikor 17 voltam, es kikezdett velem a családos(!)matek magánkorrepetálos tanárom, hogy felnőve is azota is hányingerem van azoktol akik 30 felett felnott fejjel gyereklányokat fogdosnak meg d.gnak.

Ilyenkor mindig rosszul esett neki amikor ilyenekrol dumálok hogy a gyermeki nqivitast hogyan használják ki a felnott, hozzajuk képest vén kappanok. Sőt a tanároknak oktatják is hogy a gyermeki naiv rajongást meg amikor hormontultengésesek, nem kellene kihasználni. A felnottnek kell észen lenni.


Igazábol jo volt vele a kapcsolat csak szánalmasnak tartottam ahogy mellettem próbált csajozni, es azt bizonygatni mintha kellene a nőknek, ez mellett engem féltékennyé tenni, meg velem beszélt magas lóról mintha nekem kellene örülnöm hogy ő méltóztatik velem lenni.


Ez miatt hogy ilyen pökhendi egoista volt, biztonságérzetet szeretetet támaszt nem nyújtott, otthagytam a p.csába és igazi férfivel járok azóta aki domináns is, és szerelmes is belém.


Ő meg összeroppant. Egy kis nyomi öregemberré aszódott össze es kaparna utánam. Azt is megbánta hogy megszületett.

2022. febr. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló én is ezt érzem belőle H azt akarja mindig felém sugallni H ő meg mennyire kapós pasi, H örülnom kellene H ő engem választott...
2022. febr. 1. 09:41
 7/47 anonim ***** válasza:
78%

Nem pedofília, szimplán csak iszonyúan gáz és szánalmas.


Ez nálam is kereszt lenne a kapcsolatra.

2022. febr. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
75%
Ettől nem pedofil a párod. Az nem fura, hogy szexuálisan vonzónak tart egy majdnem 18 évest és nyilván csak szexre kellett neki.
2022. febr. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem meg te vagy túl prűd.

Veled van most, nem? Komolyan egy múltbéli dolog miatt képes vagy szakítani?

Tudod, ha ez igaz, akkor szerintem a pasinak teszel szívességet.

2022. febr. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 A kérdező kommentje:
Férfi legyen a talpán akinek nem fordul meg a fejében H milyen lehet egy fiatal lánnyal ..na de...nincs a pasikban ennyi méltóság? Vagy ész? Fel is csinálhatta volna...és még eldicsekedett H gumi nélkül voltak mert a kiscsaj úgy akarta...
2022. febr. 1. 09:46
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!