Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakító ok ez számotokran?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakító ok ez számotokran?

Figyelt kérdés
Szakító ok ha azt mondaná nektek a párotok,hogy csak hátráltatnátok a jövőjében? (Karrierépítésben)
2019. jún. 4. 18:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, elgondolkodnék.

Bár ha ilyet mondott valószínűleg ő is elgondolkodott már.

2019. jún. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt mindkét fél tudja,hogy nem a másik miatt van az,hogy a dolgok nehezen jönnének össze...
2019. jún. 4. 18:24
 3/8 anonim ***** válasza:
44%

Nem, mert igazi karrierem sosem lesz, kivéve ha nagyon szerencsém van, de az se igazán karrier, olyan értelemben, hogy az ilyen versenyszellemes, egymást-fúrós tülekedés a pozíciókért dolog, számomra sosem lesz az a pálya ahol jó lennék.


De én se piszkálnám őt, akkor se ha többet keres vagy jobban elismerik. Nem zavar, amíg nem éreztet velem olyan dolgokat, hogy "mindent csak neki köszönhetek" vagy "az én szavam (természetesen nem szakmai dologban, mert abban nyilván ő lenne a jobb)/életem/személyem kevesebbet ér, mint az övé"

2019. jún. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát eléggé elgondolkodnék, hogy mégis miért gondolja így. Normális párkapcsolatokra a felek úgy tekintenek, mint ami előrefelé viszi, és nem hátráltatja- ha ő úgy érzi, hogy te visszafogod, akkor valószínűleg nem tart téged túlságosan támogató/életre szóló partnernek, és amint jönne egy olyan karrierlehetőség, ami szerinte előre felé viszi, egy pillanat alatt dobna el téged. Vagy talán megbeszélné veled előtte, de a lényeg, hogy végül a karrierjét választaná, mert valamilyen okból azt gondolja, hogy te meg a munkája nem vagytok kompatibilisek.
2019. jún. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Valószínűleg igen.


Elhinném, hogy problémát okoznék neki, ha arról lenne szó, hogy 1 éven belül legyen esküvő meg legyenek gyerekek...


De ha mind a 2 fél egyedülálló és nincs gyerek, se esküvő...akkor maximum a távolság az ami miatt nem lenne megoldható a kapcsolat, teszem fel hosszú időkre külföldön dolgozik, akár fél évet aztán 1-2 hét itthon azt megint külföldre,


DE! Ha nem nagy a távolság, és te alkalmazkodó tudsz lenni, akkor ezt kifogásnak tartom.

2019. jún. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Én adok teret,soha sincs az,hogy a nyakán lógok.Mindig megbeszéljük mikor jó és ennyi...

Valami nem úgy jött neki össze,ahogyan kellett volna,emiatt feszült,azonban nem gondolom hogy én lennék a hibás ezért.

2019. jún. 4. 21:34
 7/8 anonim ***** válasza:

Beszélni kell erről nagyon alaposan... Ki mit akar az élettől, jövőtől, kapcsolattól stb. Ha karrierista akkor lehet hogy nem tud kapcsolatban lenni. Vagy nem most. Vagy csak nagyon lazában. Olyanban ami esetleg neked nem jó...

Van akinek a párkapcsolat lenne legfontosabb. Van akinek a család. A barátok. A sport. A munka.

Szerintem nagy valószínűseggel mindkét fél előbb utóbb szenvedni fog egy olyan kapcsolatban ahol az egyik félnek a kapcsolat az első, de a másiknak nem.

2019. jún. 5. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2021. febr. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!