Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan párotok, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan párotok, aki soha nem ismerte el, ha hibázott?

Figyelt kérdés
Hogy lehet az ilyen jelenséget kezelni egy kapcsolatban? Minden nézeteltérésnél és ha konfliktus van, nem vállalja a felelősséget, hogy hibázott, nem kér bocsánatot akkor sem mikor egyöntetűen ő a hibás. Ha véletlenül el is ismert valamit részben, akkor egy veszekedesnel utólag úgy állítja be, hogy ő akkor sem hibázott és én rosszul emlékszem illetve ő azért mondta hogy maradjak csendben.
2022. febr. 1. 17:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt ilyen párom, és valószínűleg nem is lesz. Erre a viselkedésre nagyon allergiás vagyok...
2022. febr. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Volt, ezért is lett ex.
2022. febr. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
97%

Volt. Ez volt a legfőbb szakítóok.

Nézz utána, milyen az, aki nárcisztikus. Lehet, hogy sok ismerős tünet lesz...

2022. febr. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Hibázni mindenki hibázik. Kérdés ki hogy kezeli. Mitől lehet, hogy nem ismeri be a hibajat valaki és csak hárítani képes?
2022. febr. 1. 18:05
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Igeeeeeen, volt. Hangsúly a múlt időn.
2022. febr. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
38%
Persze, az összes csaj szerint minden az én hibám volt :D
2022. febr. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
79%

Ha van kedved még kísérletezni, akkor megpróbalhatod a nézeteltéréseket írasban tisztázni. Nekem nem vált be ugyan, amikor megmutattam, hogy mit nyilatkozott, akkor megsértődött azzal, hogy nem is gondolta volna, hogy ilyen rossz embernek tartom őt és persze eleve félreértettem, amit írt.

Hamar elköszöntem tőle.

2022. febr. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Próbálkoztam azzal, hogy elsőként elismertem a hibákat, amiket én okoztam és próbáltam vele megértetni az én álláspontomat, ami nekem rosszul esett de azt mondja mindenre hogy az ő reakciója egy következmény arra, ahogy én viselkedek így a hibás én vagyok és tok mindegy mi a vita témája, mindig hasonlóval reagál. Nem látja a maga hibáját be
2022. febr. 1. 18:40
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Hú ez a tipikus legalja sértett egós hatalomharcos hülyegyerekekre/picsákra jellemző
2022. febr. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Volt egyszer. Ex.
2022. febr. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!