Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belevonjátok a párotokat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belevonjátok a párotokat a döntéseinek?

Figyelt kérdés
Lehet, nem a legjobb megfogalmazás. De arra értettem, hogy ha pl. külön programot tervezel, akkor megkérdezed a párod, hogy mit szól hozzá, vagy csak tényként közlöd vele a dolgot?
2022. febr. 1. 19:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Valamibe be, valamibe nem.
2022. febr. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi megbeszélünk mindent
2022. febr. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Megemlítem hogy mi a terv, de engedélyt nem kérek nyilván.
2022. febr. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Megbeszélem vele, mik a közös tervek a héten, a maradék időre tervezem a magán dolgaim. Ezekről csak szólok, hogy tudja merre vagyok, de nem fogom megkérdezni, hogy mit szól ahhoz, hogy barátnőmmel kávézok, vagy a haverommal mekizek.
2022. febr. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Eszembe se jutna engedélyt kérni vagy megkérdezni, hogy mit szól hozzá, ahogy ő sem teszi, nálunk nem elvárás. Szólunk egymásnak és figyelünk, hogy ne ütközzön közös programmal, de ennyi.
2022. febr. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kozlom vele, mit kerdezoskodjek? Ha mas kozos programunk lenne akkorra, amit esetleg elfelejthettem, ugyis szol, es akkor modositok.
2022. febr. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Amióta maszkot hordunk meg se ismerjük egymást.
2022. febr. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tényként közlöm. Természetesen, ne ütközzön közös programba. Esetleg ha van olyan program, intézni való, ami halasztható, de nekem közbe jött más, akkor megbeszéljük. Nem a szülőm, én nem gyerek vagyok. Attól, hogy házas az ember, párja van, nem kell engedélyt kérni.
2022. febr. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is kerek perec megmondom,ha csajos programot tervezünk a barátnőimmel valamelyik nap. Ő ugyanígy megmondja időben,ha a barátaival találkozik. Szeretjük tudni, hogy kinek hogyan alakul a hete, és annak megfelelően alakítjuk a közös programokat ,de engedélyt nem kérünk egymástól, felnőtt emberek vagyunk.
2022. febr. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!