Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van itt olyan akinek nem főz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan akinek nem főz az élettársa/felesége, illetve belevonja a háztartásba a férjét?

Figyelt kérdés

A probléma az, hogy a szüleimmel lakunk egyenlőre ,és apum édesanyjával(70 éves ).

Hozzánk költözött 1 éve a vőlegényem.

Úgy lett megbeszelve,mivel mindenkinek mas az izlese,parom magara foz, plusz anyuek harmojukra foznek. Nekem kemeny cukorbetegsegem van,igy en rendelem a kajat.

Amiota idekoltozott anyu es mamam folyamatosan belemkotnek a kovetkezok miatt:

A parom sajat maganak foz,3 naponta. Nem szereti ha kiszolgaljak. Ha neha napjan en fozok akkor o mosogat. Ha en epp dolgozom akkor o mos, takarit,ha en vagyok itthon akkor ezeket en csinalom. Egyszóval nem csak én viszem a háztartást,hanem elvárom hogy ő is besegitsen. Ez pedig nem tetszik anyueknak,mert " milyen asszony lesz beloled " es "egy nonek nem csak az a dolga hogy este ottlegyen az ágyba". A parom hajnal 5 kor kel, en 7 kor. Ha en nem kelek fel vele egyutt 5 kor,megszoljak hogy minek nekem élettars ha reggel nem rakom elé a kavet es nem csinalom meg neki a reggelit. Hozzateszem ha felkelek vele, akkor sem engedi,maganak szereti megcsinalni. Mielott mi megismertuk egymast, 6 évig egyedül lakott,nem hiszem hogy neki ez gondot jelentene. Ha leülünk együtt enni megszólják,ha nem azedem pl a levest párom tányérjába, vagy ha elobb hazaerek melobol es lezuhanyzok akkor meg az a baj hogy miert nem varom meg ot hogy o zuhanyozhasson eloszor.

Kerdesem az,hogy tenyleg semmire kello vagyok ezek miatt,vagy ennyire bele lehet vonni egy ferfit a haztartasba?

En 27 eves vagyok,parom 33.


2014. nov. 23. 07:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezen csak röhögni tudok így kora reggel:))

Ez komoly? Mi a fenének nem költöztök el?

2014. nov. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nekem sajnos van egy bedolt devizahotelem amit a mai napig vonnak,igy nincs lehetoseg elkoltozni egyenlore. Sajnos havi 50.000 ft rol van szo.
2014. nov. 23. 07:35
 3/12 A kérdező kommentje:
*deviza hitelem
2014. nov. 23. 07:35
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Az én férjem önszántából vonja be magát a háztartási munkákba. Ha nekem csiripelne valaki emiatt, nem élnék velük együtt.

Magyarázd el nekik, hogy ez nektek így tökéletesen megfelel.

2014. nov. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%
Két igencsak felnőtt ember anyucival, mamucival kínlódik. Akkor kínlodj. A bedőlt hiteled sem indok erre, ketten csak megélnétek, még ha kevesebb is marad.
2014. nov. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Momo74 válasza:
55%

Hát igen az elkoltozes lenne a legjobb megoldás ha van rá lehetőség mert ebből csak vita lesz és a kapcsolatotok rá fog menni

Bele is fogna szólni írtad hogy cukorbeteg vagy az én barátom is beteg de neki más féle betegsége van ráadásul szakács és ritka ha ö föz és te szerencsésebb vagy mert nekem szó szerint ki kell szolgalnom mert ha nem csinálom akkor támad és ha nemet mondok akkor el lehet menni. Beteg az agya is állandóan gyógyszereket szed. Mi a nagymamajaval és a nagynenjevel lakunk egy több szobából álló házban de külön és ök is állandóan piszkalnak minket nincs nyugtom tőlük elkoltozni nem tudok se én se ö mert nincs annyi kerestünk Sajnos alkalmazkodni kell mindenhez és mindenkihez de nem szabad megalazkodni mert nem lesz onbecsulesed állj ki magad és a párod mellett bár lesz néhány hidegzuhagy de muszáj.ha biztok egymásban és öszinten szeretitek egymást beszéljétek erről találjátok közösen megoldást ne hagyd magad nem szégyen ha egy kapcsolatban a férfi is besegit a háztartásban én örülnék ha ilyen párom lenne. Sok sikert.

2014. nov. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát a te szüleid nem normálisak, már bocsi, hogy ezt írom. Azt még meg tudom érteni, amikor az anyós szekálja a menyét, hogy a kicsi fiának még a fenekét is nyalja ki. De hogy a saját anyád és nagyanyád? Jézusom.


Én 26 éves vagyok, a párommal együtt élek. Nem főzök, csak ha nagyon muszáj, azt inkább ő csinálja. A házimunkát nagyjából megosztjuk, mindenki azt csinálja meg, amit kevésbé utál. Reggel Ő hozza NEKEM ágyba a kávét, és ez teljesen jól is van így.


Persze ez teljesen mindegy, sajnos az idősebb nők úgyis mindig mindent jobban tudnak. Az az egy megoldás, hogy amint tudtok, menekültök. Gyereket pedig semmiképp ne vállaljatok oda, mert még a kiságyból se fogod tudni úgy kivenni, hogy ők ne mondják meg, mit és miért csináltál benne rosszul.

2014. nov. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
te amúgy felhívtad már a figyelmüket arra, hogy ez a férfi a párod, nem egy gyerek, akit örökbe fogadtál? :D
2014. nov. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen mikor az öregekkel lakunk. Náluk még máshogy ment. Csak elfelejtik h a világ változott és egy nőnek munkahelye is van. Na meg nem vagy te alárendelt a férfiaknak nő kell nem cseléd. Még szerencse h a párod normális ilyentéren. De amúgy a költözést javasolnám valahogy csak megoldható miért nem mentek a párod szüleihez?
2014. nov. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nincs igazuk. Ha velük élnék, akkor én nálad is hűhább lennék. A párom ugyanis képes, és kiveszi a kezemből a munkát. Szó szerint, és átvitt értelemben is. Nagyon gondoskodó, és az nyugtatja meg, ha körülrajonghat. Én ezt nem várom el, és viszonzom is, de ettől még külső szemlélő annyit látna, hogy most ülök a kanapén, gépezek, míg a pasim mosogat és ebédet főz épp. Simán megcsinál helyettem mindent, pedig nem várom el. Szabályosan akkor kell takarítanom, főznöm, amikor edzeni van. :D A kávémat ő csinálja reggel, a kaját ő szedi ki, melegíti, rakja el... Ő ettől boldog, neki nem teher, szereti ezt csinálni. (Amiket meg nem szeret, azt értelemszerűen mindig én csinálom meg, akár helyette is, de ez a kevesebb dolog...) Ezek szerint érdemtelen háziasszony vagyok? :)
2014. nov. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!