Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, titeket zavar ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket zavar ha a párotok random lányokat lájkolgat és nézeget a közösségi oldalakon?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek? Tiszteletlenség? Vagy még belefér? Nem érzitek magatokat rosszul, becsapva, értéktelennek? Esetleg kilépnétek egy ilyen kapcsolatból emiatt?
2022. febr. 1. 22:40
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Igen, zavarna. Ha ismerősöket lájkol, oké. Én is szoktam. De random idegenek nálam nem férnek bele.
2022. febr. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
7%
Én ezt a témát sose értettem. Eleve honnan tudok róla hogy lájkolgat meg nézeget bárkit? Nekem ezt nem is mutatja a fb... De ha mutatná sem érdekelne.
2022. febr. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
10%
Nem érdekel ,mert én is likeolok lányokat :P
2022. febr. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Ha ismerősöket likeol az nem zavar. Ha idegen, félpucér nőket az szerintem tiszteletlenség.
2022. febr. 2. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
Ha közös lánybarátok, ismerősök, az oké. De ha ismeretlen lányok, vagy kirívó képek az hatalmas tiszteletlenség. Nekem sem jut eszembe az időmet azzal tölteni, hogy idegen fiúkra csorgassam a nyálam nyilvánosan. Ezt elvárom cserébe is.
2022. febr. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
Ismerős lányok likeolása nem zavar, ismeretleneké igen. Azt pedig, hogy nézegessen, bár zavar, de nem tudom megakadályozni.
2022. febr. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Tinavagyok válasza:
73%
Igen..zavarna , és jelenleg is zavar...ha mar megunom elszoktam vele heszelgetni arrol hogy szamomra mi fer bele a kapcsolatunkba és mi nem fer... Szerintem legyem fontos a masik mentalis es lelki allapotanak egeszsege..
2022. febr. 3. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Az ismeretlenek lájkolása engem is zavarna, úgy érezném, hogy nem vagyok elég neki. Ismerősök esetén azért annyira nem mindegy, hogy mit lájkol, kirándulós, főzős, állatos képet vagy bikiniben pucsítósat :D ha meg tudjuk normálisan ezt beszélni, és megérti, hogy nekem rosszul esik és nem csinálja utána többet, akkor nem lépnék ki. Ha semmi sem változna, akkor sztornó. Szerintem ez nem egy nehezen teljesíthető kérés.

(Párom amúgy nincs fent a közösségi oldalakon, úgyhogy nem aggódok emiatt. )

2022. febr. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ezzel az a gond kedves hozzászóló, hogy szerinte minden férdi ezt csinálja. Ha ismerősről lenne szó figyelembe se venném, de ezek teljesen idegen lányok és többnyire csak pózolgatnak képeken. Szerinte álomvilágban élek, ha azt hiszem hogy csak az csalhat meg aki nőket lájkol. Pedig megcsalásról nem is beszéltem. Szimplán annyiról van szó, hogy tiszteletlenség velem szemben, megbánt vele, plusz adott egy jó kis depressziót, szorongást. Csak az a gond, hogy nem úgy tűnik mint aki felfogja, hogy mit tett.
2022. febr. 3. 10:03
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel igazából válaszoltál is a kérdésed azon részére, hogy ki kell-e lépni vagy sem. Aki mellett csak szorongsz, önmarcangolsz, azzal nem kell együtt maradni.

Hidd el, nem minden férfi csinálja ezt. A normális férfiak eleve nem ignorálják,ha a párjuknak valami rosszul esik.

2022. febr. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!