Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amikor mérgesek vagytok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor mérgesek vagytok a párotokra, akkor abban a pillanatban is szeretitek őt?

Figyelt kérdés
2022. febr. 2. 08:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
29%
Szeretnék egy vödröt a fejéde húzni.
2022. febr. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki mérges valakire az mér érzelem. A közöny az ami egyértelműsíti azt, hogy teljesen leszarod már a másik felet. És amikor meghal akkor is csak "eh, ez van". Mint mikor tesitanárként kiküldöd a gyereket az esőre a labdáért, és mikor fennáll a lehetősége, hogy belecsapott a villám, nem találod sehol... "Kit érdekel, de hol a labda?" - na, ez a közöny.
2022. febr. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
32%

Nem annyira.

Eleve olyan párt keresek, akire képtelen lennék mérges lenni.

De ha esetleg egyszer eltörik a mécses, nálam többnyire úgy marad.

2022. febr. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Szerinted mikor anyud haragudott, mert rossz fát tettél a tűzre, akkor nem szeretett? Az egy alapállapot, hogy szeret.
2022. febr. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2022. febr. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A másik embert a hibáival együtt szeretjük, ha tényleg szívből szeretünk. Nem csak bizonyos tulajdonságokba szeretünk bele, hanem a teljes emberbe, minden vele együtt járó jó és rossz dologgal egyaránt. 😊
2022. febr. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen, ugyanúgy. Mindig tudatában vagyok annak hogy a haragom elmúlik hamar.
2022. febr. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Exemnek mondtam sokat! "Ha egy számomra közömbös ember tenne ilyen dolgokat(mint te) nem érdekelne.Viszont tőled fáj,mert szeretlek és bíztam benned. Csak abban lehet csalódni akit szeretünk". Válaszom:szerintem igen...szeretjük azért esik rosszúl...
2022. febr. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Olyan vele veszekedni, mint mikor kicsi volt a kutyusom és bizony történtek vele balesetek... Nyilván egy részem utálta, hogy összefosta a fehér szőnyegem, volt, hogy mellette bőgtem, amiért nem akart működni a nevelése, volt, hogy ordítottam vele, miatta. De soha egy percig meg sem fordult a fejemben, hogy bántsam fizikálisan vagy hogy eladjam.


Ha a párom nem tesz olyasmit, ami miatt egy hangos szó nélkül azonnal szakítok (pld megcsal), akkor általában a kapcsolatunkban is ilyenek a viták. Van, hogy kiabálunk egymással, van, hogy elsírom magam közben, de végig az van a fejemben, hogy én ezt akarom folytatni, mit tegyek azért, hogy minden újra jó legyen? Lehet, hogy elragad az indulat a tehetetlenség miatt, de mindig benne van a viselkedésemben az, hogy végső soron azt szeretném kihozni az egészből, hogy együtt működjön. Épp ezért van bennem egy lélektani határ, amit sosem lépek át. Sem szavakkal, sem tettekkel. Mert tudom, hogy az már visszafordíthatatlan csorbát okozna a kapcsolatunkban.

2022. febr. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
...én megfordítanám a dolgot, miszerint, ha még mindig szereted a párod, annak ellenére,h haragszol rá, akkor nincs nagy probléma. Viszont amikor rájössz,h haragszol,de már megfogalmazódik az az érzés,h: egyáltalán szükségem van még erre? Akkor eljött az ideje a változtatásnak.
2022. febr. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!