Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a párom szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a párom szerint rossz velem lenni és azt akarja változzak?

Figyelt kérdés
4 éve vagyunk együtt, lassan 5, együtt is élünk. Én vagyok a nő, mindketten 30 körül járunk már. A párom a fejemhez vágta, hogy néha elviselhetetlen vagyok és olyankor nem akar a közelemben lenni és változtassak. Én már úgy érzem semmi sem jó amit csinálok és nem is értem minek van velem, nem cigiztem de az utóbbi időben egyre többet szoktam, már múltkor kárt is tettem magamban amit ő nem tud, mert annyira úgy éreztem semmi értelme az életemnek. Szerinte elviselhetetlen vagyok, és rossz velem. Már sírtam erről a családomnak is, hogy tényleg ennyire borzasztó vagyok-e, de ők azt mondták nem, és hogy szerintük csak érzékenyen érintenek a dolgok, viszont mondták, hogy tudják eddig mennyit változtam már a párom miatt. Néha úgy érzem minden jó, olyankor elmondja a párom, hogy a hibáimmal együtt szeret, máskor meg hozzámvágja, hogy elviselhetetlen vagyok. Mondtam neki, hogy mindketten hibázunk, de ő mindig tőlem várja el, hogy bocsánatot kérjek. Mindig meg is teszem, de borzasztó rossz érzés, hogy szerinte mindig én vagyok a hibás. Mit tegyek?
2022. febr. 2. 16:22
 1/3 anonim ***** válasza:
77%

Hozz egy nagyon fontos döntést az életeddel kapcsolatban. Vagy feláldozod magad egy múlandó érzelem oltárán és szép lassan tönkremész egy olyan ember mellett, aki nem tisztel, nem szeret és lábtörlőként használ, vagy némi fájdalom árán adsz magadnak esélyt a boldogságra és otthagyod ezt az embert.

Ez olyan, mintha lenne egy rohadó fogad - vagy kihúzatod, ami ugyan intenzíven fog fájni, de utána begyógyul és jobban leszel, vagy hagyod szép lassan addig rohadni, amíg nem fertőzi meg az egész szervezeted és okoz visszafordíthatatlan kárt. A döntés a tiéd, arra semmilyen esetben se számíts, hogy ő valaha megváltozik. Nem fog, számára sose leszel elég jó.

2022. febr. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne élj megfelelési görcsökkel. Ezt vesd le magadrol.
2022. febr. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ő azt mondja néha, te azt gondolod mindig. Komoly kommunikációs problémátok van! Mindenki a hibáival együtt szereti a párját, hiszen senki nincs -e nélkül.

A sírás, önmagad hibáztatása, egyoldalú bocsánat kérés nem segít. A legszörnyűbb, hogy kárt teszel magadban, ez pszichiáterért kiált.

Állj ki magadért, nem is értem, hogy minek költöztetek össze, ha ilyen gondjaitok vannak. Keress pszichológust, és merd neki megmondani, hogy ő hibázott!

2022. febr. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!