Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúkank! Leginkább 30 felett.....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúkank! Leginkább 30 felett...Ti mit tennétek, hogy ha a barátnötökröl kiderülne, hogy az elözö paliját többször meg is csalta annak ellenére, hogy szerette? 5 évig járt vele.

Figyelt kérdés
Járt már valaki ilyen csajjal? Mi a tapasztalat? Megint megcsinálta?

2022. febr. 3. 09:17
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
90%

Kuka.


Aki egyszer hűtlen, örökre az lesz. Félrekúrni jellemhiba, nem függ kapceolattól, mert minden kapcsolatból ki lehet lépni, ahol félre lehet lépni.

2022. febr. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
94%

"az elözö paliját többször meg is csalta annak ellenére, hogy szerette"


Nem, nem szerette. Pont.

2022. febr. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondta, hogy csak az elözö paliját csalta meg. De elöször nem vallotta be, hazudott, majd kiderült a régi telefonjából, hogy volt vagy 5 akivel félrement. 1 évig meg stabilan mellette szeretöje. àllítólag azért mart a palija nem akart gyereket töle, és idösebb is volt 22 évvel.
2022. febr. 3. 09:33
 4/27 anonim ***** válasza:
96%
Nálam is kuka
2022. febr. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
97%
Jól van, te is egy üresfejű simp vagy. Akkor sok boldogságot
2022. febr. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
85%

Én is voltam megcsalós 20-21 évesen. Önbizalomhiányból, túlzott egóból, szorongásból. A megcsalósságom viszont csak egy tünete volt sokkal nagyobb bajoknak, amik a fejemben voltak. Azokon kellett változtatnom. Sok év csoportba járás, terápia, tanácsadóhoz járás (nem a megcsalás, hanem súlyosabb dolgok miatt). Ez mellett magamba kellett néznem és bűnbánatot kellett tanúsítanom azok miatt a dolgok miatt, amiket a múltban elkövettem.


Amíg valaki nem megy végig hasonló úton, addig hajlamos lesz erre a későbbi életében is persze, mert a jellemhibái megmaradnak, amik miatt ilyeneket csinál.

2022. febr. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
96%

Elméleti kérdés


Azt mondanám, hogy hazudik, mert akit ötször megcsalt azt nem szereti. És azt gondolnám, hogy velem is ezt csinálná. Esetleg kétségbeesetten belemennék egy kicsit, ha elég szimpatikus, de mindig csak "fél lábbal" és sosem csukott szemmel.

2022. febr. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Igen, ebben igazad van. Neki saját magának kell erre rájönni és átértékelnie a dolgokat, csak akkor van esély, hogy többet nem teszi meg. Itt sajnos én buktattam le, ezért nagyon nem tudom, hogy tényleg megbánta-e és nem fogja megtenni többet. Mondjuk elég nagy stresszt okoztam ezzel neki. A lány amúgy meg 30 fölött van. Ez is aggasztó azért, nem tini már.
2022. febr. 3. 09:54
 9/27 anonim ***** válasza:
46%

Mindegy, hogy szerette, vagy nem, mert attól hogy szeretsz valakit még simán félre dughatsz.


Az emberisét szexuálisan nem monogám am, csak a kialakult társadalmi normák betartásának érdekében magunkra erőszakoljuk ezt.


A lényeg, ha valaki félredugós, valószínüleg az is marad.


Vagy elfogadod, vagy elengeded.


Ennyi a véleményem

2022. febr. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
94%
Gyerekesnek tartanám, hacsak nem verte a pali, vagy ilyesmi.
2022. febr. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!