Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúkank! Leginkább 30 felett.....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúkank! Leginkább 30 felett...Ti mit tennétek, hogy ha a barátnötökröl kiderülne, hogy az elözö paliját többször meg is csalta annak ellenére, hogy szerette? 5 évig járt vele.

Figyelt kérdés
Járt már valaki ilyen csajjal? Mi a tapasztalat? Megint megcsinálta?

2022. febr. 3. 09:17
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
63%

Hát én 28 évesen ismerkedtem meg a férjemmel, és egészen addig a pillanatig meglehetősen hűtlen típus voltam. Én magam is azt gondoltam magamról, hogy én egyszerűen ilyen vagyok, imádom a szeretőimet, imádok elcsábulni, képtelen vagyok a stabil, monogám párkapcsolatra, és ez lesz a veszte minden kapcsolatomnak. Riasztott a gondolat, hogy egyetlen férfival szexeljek a hátralevő életemben.

Aztán a férjemmel mintegy varázsütésre minden megváltozott. Őt már soha nem csaltam meg, még csak kísértést sem éreztem rá, nekem ő kell, neki meg én, és 3 gyerek után is imádjuk egymást. Pedig most is ugyanúgy szeretek szexelni, de már kifejezetten taszít a gondolat, hogy mással csináljam valaha is. És nem azért, mert soha nem volt mással ilyen jó a szex. Volt. De ha a férjemmel fele ilyen jó lenne, akkor sem akarnék mással lefeküdni már többé.

Hogy bánom-e a korábbi hűtlenkedéseimet? Az a helyzet, hogy nem feltétlenül. Leginkább csak azokat, amik kiderültek, és megbántottam vele másokat. Nem mindenki érdemelte meg. Csak a többség.

Summa summarum igenis válhat elvtelen cédából ragaszkodó társ, csak nem mindenki mellett.

2022. febr. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Engem is megcsalt. Valakinek vagy van gerince, vagy nincs. Kinoni nem fog.
2022. febr. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
88%

Hmmm


En anno megcsaltam az exem. Soha sem elotte sem utana senkit sem.

Az oka az volt h egyaltalan nem szexelt velem. Mondjuk massal sem.

2022. febr. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 wzz ***** válasza:
48%

Szerintem azért ez függ jópár dologtól. Hány éves volt amikor megcsalta az exét és hány éves most? Na nem mintha kifejezetten a korból kellene kiindulni, de szerintem 20-22 éves nő hamarabb félrelép mint egy idősebb, testileg és szellemileg érettebb nő. Persze ez se feltétlen igaz minden esetben, csak nagyobb az esélye.


Én 28 éves férfi létemre egyik barátnőmet sem csaltam meg még középiskolás koromban sem..bármennyire hihetetlen. Mindezek ellenére volt olyan barátnőm aki félrelépett az exe mellett és engem teljesen hidegen hagyott. Megcsalni valakit nem nagy tudomány, azok az emberek akik szembe jönnek veled az utcán a nagy százalékuk meg is teszi. Ez sem feltétlen ördögtől való, biztos marhajó az elcsábulás érzete, főleg ha egy "szar" kapcsolatban vagy, viszont ahogy előttem írták, bármikor ki lehet lépni belőle ha nem érzi jól magát az ember, nem kell feltétlen szétcsalni a párját.


Semmiképpen ne kérd rajta számon, hogy az előző kapcsolatában mit tett, egyrészt az már a múlt, másrészt kicsit csúnyán szólva semmi közöd hozzá.

Szerintem neked sem esne jól, ha egy barátnőd kételkedne benned, vagy neadjisten szakítana veled, csak mert X évvel ezelőtt megcsaltad az egyik barátnődet. Koncentrálj a jelenre, ő most veled van, szeresd és foglalkozz vele. Nem kell mindig a múltban túrkálni, főleg nem máséban.


Egyébként párkapcsolati időszakaimban az idegen nők visszajelzéseit arra használom, hogy az egómat növeljem, ezért ha bármilyen okból kifolyólag véget ér a kapcsolatom sokkal egyszerűbben tudok nyitni egy új felé és hamarabb magam mögött hagyom az előzőt. Próbáld ki, és pikpakk megszűnik az aggodalmad.

2022. febr. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
48%

Bocs, privát üzikre nem szeretek válaszolni, ezért itt teszem.

Esélyt én is adnék. De az exet leépíttetném. Ahogy az én exeimet is leépíttette a férjem a kapcsolatunk első évében. Mondjuk ők adtak is rá okot, többször hoztak fel pikáns témát, ami nagyon zavarta a férjemet (akkor még csak pasimat). Nem explicite tiltott tőlük, hanem kifejezte, hogy mennyire rossz ez neki, hogy kommunikálok velük, és hogy szerinte ez nem fér bele egy kapcsolatba. Nekem meg fontos volt, hogy ő hogy érzi magát, ezért meghallottam a kérését, és megszakítottam az exekkel a kapcsolatot. No nem az első célozgatasra. Amikor csak annyit mondott, hogy féltékeny, azon átsiklottam. A pasik néha féltékenyek, ez van, majd elviseli, úgyse csalom meg - gondoltam én. De amikor már egyértelműen és határozottan fejezte ki magát, hogy ez neki nem oké, ráadásul az exek is elszemtelenedtek, már megértettem én is, hogy ez így nincs rendben, és lekoptattam őket. Az egy valódi áldozat volt, mert ezek a fickók vagy 10-12 éve voltak részei az életemnek, rövid párkapcsolatocskák után szeretőként is végigkísértek az addigi életem főbb állomasain, fontosak voltak a számomra. És ha nem éreztem volna a leendő férjemen, hogy ő ezer százalék engem akar élete tarsául, én meg őt, nem is teszem meg. Egy bizonytalan viszony nem ért volna annyit.

A férjem képletesen úgy mondja: körbepisilt engem az első évünkben, mint az ő territóriumát. Tudom, nagyon kisajátítónak hangzik, de nekem mégis tetszett.

Ezzel szemben ismerek olyan párt, ahol az egyik ex volt a tanú az esküvőn, szóval bizonyára semmi sincs kőbe vésve, de legyél tisztában a saját határaiddal, és kommunikáld őket egyértelműen, ám partnerként.

2022. febr. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Ja, csak itt 2 hónap együttjárás után kiderült, hogy mennek az exével a love you meg a miss you üzenetek mindkét oldalról. Na ott majdnem szakítottam vele, de azt mondta engem szeret, csak ez még az elválás része és le fogja zárni. Azután azt mondtam tüntesse el ezt az embert ha velem akarja a kapcsolatot. Az ex még mindig a képben van, de már nem írja neki, hogy love you. Nem akar visszamenni hozzá ez biztos. Az ok amiért megbocsátottam neki, hogy azt mondta egy nagyon mély érzelmi kapcsolat volt, öszinteségre és bizalomra épült, ezért nehezen zárja le mert ö ilyen típus. (erre gondoltam lehet elöny is) Na most meg kiderült, hogy szétcsalta. Àllítólag mert nem volt jó a szex és nem akart gyereket. Na ilyenkor nem tudom már merre hány méter.
2022. febr. 3. 12:18
 17/27 wzz ***** válasza:
48%

14 -es vagyok. Így már kicsit bonyolultabb a dolog de ha tényleg mély érzelmek fűzik az exéhez a történtek miatt az önmagában nem vészes. Ha pozitív akarok lenni azt mondanám, hogy számít neki az exe, de nem úgy mint akire társként gondol és nem olyanra akivel folytatná a jövőjét.


Ez nem jelenti azt, hogy őrülten szerelmes belé, de érzelmek ettől függetlenül fűződhetnek az illetőhöz. Teljes mértékben megértem, hogy ez zavar téged hiszen kit ne zavarna az, akinek a párja az exével tartja a kapcsolatot ilyen szinten, én is tapasztaltam hasonlókat ezek tényleg létező dolgok.


Én azt mondom próbálj meg szemet hunyni felette, adj az egésznek esélyt, de azért időről időre közöld vele, hogy neked ez rosszul esik és ha nem is megszakítani a kapcsolatot, de a félreérthető levelezéseket fejezze be, persze csak finoman, mert az sem jó ha nekirontasz.


Ha szeret téged és számítasz neki akkor idővel biztosan figyelembe fogja venni.

2022. febr. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Igen, lassan fél éve vagyunk együtt. Csak az zavart most nagyon, hogy öt megcsalta ennek ellenére, hogy ilyen mély kapcsolatban voltak, és hogy képes behozni a kapcsolatunkba, feszültséget okozva ezzel. Ezt nem igazán tudom hova tenni.
2022. febr. 3. 13:28
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ott teved a 14-es, hogy azt gondolja, hogy eselyt kell adni. Nem, nem kell. Eselyt annak kell adni, aki kierdemeli. Ha olyan embernek adsz eselyt a semmire, aki korabban mar bizonyitottan visszaelt mas bizalmaval, akkor en inkabb arra fogadnek, hogy hamarosan te is meg leszel csalva. Raadasul nem is olyan modon, hogy a kutya sem tud rola, hanem ugy, hogy mindenki tudni fog rolad. Ezt kockaztatod az esellyel. En inkabb olyat kerestem, akiben tokeletesen meg tudtam bizni. Meg az barati korombol is kizarom az ilyeneket, akiknek van olyan indokuk, ami eleg egy megcsalashoz. Milyen ertekrendje van egy ilyen embernek? Nem egeszseges az biztos.
2022. febr. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Ez is igaz. Nem voltam még soha ilyen helyzetben ezért nagyon nehéz ez. A lány egyértelmüen szeret és tesz a kapcsolatért sokat. Engem nem csalt meg ez igaz, ez a múltja volt, és megígérte, h az exét is le fogja zárni, már nem szereti. Ugyan akkor igaz, statisztikailag is, hogy aki ilyet tesz az életében az a jövöben is sokkal könnyebben fogja megtenni. Esély talán azért jár mert nem mellettem volt, de kétségtelen, megbízni benne nagyon nehéz lesz, de talán nem lehetetlen. De tisztában van vele ö is. Egyetlen hiba és vége.
2022. febr. 10. 13:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!