Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kell "tököt növeszteni"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell "tököt növeszteni"?

Figyelt kérdés

Értem a kifejezést, nyugi. Inkább arra lennék kíváncsi:

- mikor tanácsoljátok

- hogyan kell a másikhoz viszonyulni egy párkapcsolatban (mindig szépen megbeszélni a dolgokat vagy valamikor kell kicsit "erőszakosabbnak", dominánsabbnak lenni)

- aki érzelmes, sosem emeli fel a hangját, minden feszültséget okozó dolgok meg szeretne beszélni a párjával, az töketlen?

- két teljesen egyenrangú értelmes, érzelmes ember támogató szövetsége egy párkapcsolat vagy szerintetek létezik valamilyen szintű alá-fölérendeltség, és jól van ez így


A "növessz tököt" kétszavas megoldás háttérgondolatait szeretném megismerni az egyes embereknél.



#egyenrangú #dominancia #alá-fölérendeltség #Növessz tököt #Párkapcsolati dinamika
2022. febr. 4. 09:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%
légy férfi - ezt jelenti
2022. febr. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

#1 Köszönöm az újabb kétszavas megoldást. Valakinek az a férfi, aki sosem sír, meg nemigazán mutat ki olyan érzelmeket, aki megy a saját feje után és fingorászik, aki többet keres, mint a nő és jogosan követeli a vacsorát esténként, aki megmondja, hogy mi hogy legyen, a nő meg asszisztálhat hozzá.

Valakinek meg az a férfi, aki sosem él vissza a fizikai erejével, tud olyan érzelmes lenni, mint a nő, de mégis stabil lelki hátteret tud nyújtani, aki munkából hazajövet ugyanúgy beáll főzni takarítani és a mindennapokban társként lehet rá tekinteni és előrébb tudja helyezni a másikat, a párkapcsolatot, mint a saját egoista vágyait és büszkeségét.

Direkt írtam kifejtést.

2022. febr. 4. 09:22
 3/15 anonim ***** válasza:
20%
nem lesz csajod
2022. febr. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ez már 3 szó volt, köszönöm :D
2022. febr. 4. 09:27
 5/15 anonim ***** válasza:
69%

Kérdező.. ez sokadik ehhez hasonló kérdésed... úgy mégis... mire akarsz célozni? Hogy csórón, de szép lélekkel lehet e barátnőd?

“” , aki többet keres, mint a nő.....~””


Illetve •”” aki sosem él vissza a fizikai erejével, tud olyan érzelmes lenni, mint a nő, de mégis stabil lelki hátteret tud nyújtani...””


Nekem ezek miatt teljesen így jön le, de javíts ki ha tévedek.

2022. febr. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom kivel keversz, de én csak amolyan közvéleménykutatást szerettem volna, nemigazán írtam ki kérdést már egy ideje. Menyasszonyom van, nem magam miatt kérdezem. Szoktam olvasni válaszokban ezt, és emiatt jött ez nekem, hogy mások mit gondolnak.
2022. febr. 4. 09:40
 7/15 anonim ***** válasza:
93%

Minden ember más, tehát ami az egyik nőnél működik, a másiknál nem fog.


Ismerd meg önmagad, és az alapján válassz társat.

2022. febr. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

"ami az egyik nőnél működik, a másiknál nem fog"


XD

2022. febr. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

#2 Sztem jol megfogalmaztad h ki a ferfi:


Valakinek az a férfi, aki sosem sír, meg nemigazán mutat ki olyan érzelmeket, aki megy a saját feje után és fingorászik, aki többet keres, mint a nő és jogosan követeli a vacsorát esténként, aki megmondja, hogy mi hogy legyen, a nő meg asszisztálhat hozzá.


Ez igy van, aki mast mond az felult a kek pirulara

2022. febr. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy férfi is lehet érzelmes és kimutathatja az érzéseit. Azok, akik azt mondják, hogy légy férfi, növessz tököt, arra gondolnak, hogy állj helyt minden helyzetben, oldd meg magad, ne kérj segítséget és ne mutasd ki az érzéseid. Szerintem ezek rendkívül káros mondatok.
2022. febr. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!