Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hölgyek! Növesztenétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Növesztenétek a hajatokon, ha a párotoknak a hosszabb jobban tetszene?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 17. 21:39
 1/10 anonim ***** válasza:
23%
Mit kéne növesztenem a hajamon? Tetvet? Gombát?
2019. ápr. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
8%
Ilyen pár nekem sose kéne. De eddig el sem jutna a dolog, mert ha valaki ennyire üresfejű, az már kezdeti jelekből, urambocsá' legkésőbb az első két beszélgetésből kiderül.
2019. ápr. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon hosszúból sok lett visszavágva, mert kellett és nem is tetszett annyira az új hossza, akkor igen, egyébként nem. És mindezt kapcsolat alatt, nem előtte stb. Szerintem ez még az elfogadható kategória, de ezt is úgy, ha eleve gondolsz rá, hogy hiányzik. Egyébként semmiképpen se tedd.
2019. ápr. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

En megnovesztettem, es tetszett is, de aztan amikor szetmentunk, akkor levagattam megint.

Igazabol tul sok hajam van, csak a gond van vele.

2019. ápr. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú a hajam de nem hiszem..
2019. ápr. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert növeszthetem 10 éven át, akkor se lesz hosszú, csak töredezett madárfészek.
2019. ápr. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hátközépig ér, hosszabbat nem akarok. Szóval nem.
2019. ápr. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%

Elképzeltem, hogy valaki megismer pixivel, minden szupi köztünk, és elkezdi adagolni, hogy neki jobban tetszik a hosszú haj.

Nem igazán érteném, mit keres akkor mellettem. Harmadik megszólalás után szépen megkérném, hogy ezt fejezze be, ha így nem vagyok elég jó keressen mást.

2019. ápr. 18. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Vállig érő a hajam ez már nőies, nagyon jem tudok rajta növeszteni mert töredezik a vége. Ha csuti lenne, megérteném ha nem tetszene neki, mert az egyáltalán nem nőies, akkor növeszteném a kedvéért.
2019. ápr. 18. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

vállig érőtől derékig érőig nekem oké. határokon belül növeszteném, ha nekem is tetszik úgy éppen.

de ha változtatok a hajamon, eleve meg szoktam vele beszélni, elvégre tetszeni akarok neki is. rövid hajat kipróbálnám, de a barátomnak nagyon nem tetszik, úgyhogy nem vágatom le. nem egy eget rengető dolog, hogy nem lesz rövid hajam.

2019. ápr. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!