Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mar 2 ev utan nem jo a szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mar 2 ev utan nem jo a szex megeri folytatni?

Figyelt kérdés

23/L

2,5 eve vagyok a parommal, 3 eve ismerem. Nagyon szeretem meg mindig, de mar fel eve ragodok ezen mit kene tennem. Az elejen minden olyan jo volt, mentunk ide oda tenyeren hordozott, jo volt a szex, tokeletes volt minden kb 1,5 evig. Aztan ahogy megszerzett mar utana szep fokozatosan kezdett nem igazan ugy torodni velem mint az elejen. Fel evvel ezelottig nemis erdekelt ez, de amikor volt 1-2 olyan elethelyzet, hogy szuksegem lett volna ra ot nem erdekelte…alapjaraton se egy erzelgos tipus sose lattam meg szomorunak sem…mindegy a lenyeg h szeretem de a szex egyaltalan nem jo mar, nem ugyanarra vagyunk az agyban….hiaba mondom neki mar 1eve kb mit hogy szeretnek egyszeruen mintha a falnak beszelnek. Szeretem ha egy ferfi hatarozott, latni rajta h vagyik ram, letamad, ram maszik, vadabbul szexelni…dehat o nem ilyen azt varja mindig en masszak ra es mar unom…lassu szeretkezes altalaban, egy idoben jo volt, de tobbre vagyom, barmikor megemlitem neki “mindig csak panaszkodsz” a valasza. Mostanaba eszembe jut egy volt baratom vele olyan jo volt a szex megvolt a kemia, mostani baratommal nem ereztem ezt a kemia erzest sott soha senki massal…

+ az a problema is ott van, hogy sosincs kedve semmihez, hetvegen csak fekszunk kb, azert 23 evesen nem erre vagyik az ember.

Mar tenyleg nem tudom mit kene tennem..addig fajult a helyzet, hogy nincs kedvem vele lenni se nagyon, a szerelem erzest sem erzem, viiszont a szeretetem iranta olyan eros a kotelek nem merek lepni, nem tudom mit lepjek…szamomra a legfajdalmasabb dolog ha veget er egy korszak…legszebb eveim voltak, hogy tud igy valami elromlani…

Raadasul vettem magamon erot es elmondtam neki par hete az erzeseim, tudom h szeret nagyon, viszont mintha nem erdekelte volna a dolog egy kis meghatodast se lattam rajta (azt mondta szeret o ugyanugy mint az elejen, de nem fog valtozni)

Ti kitartanatok? Vagy mi lenne a helyes lepes? Ha nem eletem legszebb evei lettek volna nem lenne ilyen nehez…



2022. febr. 4. 12:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
22%

Mi lenne?

Maradsz a helyeden és néha más meg le rendez,mint a kapcsolatok 90%-ban.

2022. febr. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Csere minél hamarabb
2022. febr. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Hat az is egy opcio amit #1 mond, de az valoszinubb, hogy meg 1 ideig elvagy a langyos szarban, azt utana felredugsz, vagy megtetszik valaki, es akkor szakitasz. A legtobb no nem megy be a bizonytalan semmibe.
2022. febr. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
43%
Nem muszáj mindenképp lecserélni, elég ha néha "kicsapogsz" és úgy sokszir megmarad a jò párkapcsolat.
2022. febr. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

"eletem legszebb evei"

Volt 1,5 év szép és jó, azóta pedig elégetlen vagy, és nem várható változás, javulás.

Mit sajnálsz annyira?

Örülj annak, ami jó volt, és lépj tovább. Még sok szép éved lesz - mással.

2022. febr. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal vagy még ehhez, nincs miért mellette maradj.
2022. febr. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%

"azert 23 evesen nem erre vagyik az ember"


Van, aki igen. Szerintem te sem a korod miatt akarsz mást, hanem mert olyan ember vagy.

2022. febr. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%
2.5 ev tipikus, ilyenkor megy ki az oxitocin-szerotonin-dopamin kombo. Sajna ez van ilyen hosszura tervezte az elet a szerelmet. Most majd lehet megkuzdeni a valo elet problemaival amivel a legtobb par nem szokott megbirkozni.
2022. febr. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez nem a szerelem, ez a szex miatti kötődés.
2022. febr. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2022. febr. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!