Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Éreztetek már úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztetek már úgy, hogy gyakorlatilag 20 perc ismeretség után biztosak voltatok az érzéseitekben?

Figyelt kérdés

Mintha már ezer éve ismernéd a másikat, azonos gondolatok és érzelmi töltet, teljes harmónia, kiegészítitek egymást és egyszerűen tudod, hogy feltétlen megbízhatsz benne.

"Nem is olyan régen" estem át egy ilyen élményen, sikerült megismernem egy különleges lányt, elég fura élmény volt, még soha ilyet nem tapasztaltam. (akivel egyébként különböző okok miatt jelenleg nem lehet közös jövőnk...) Létezik ilyen, vagy csak az én illúzióm?


2008. dec. 15. 20:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én igen. Megismertem egy srácot, akivel el tudnám képzelni, hogy leéljem a jövőm. Tökéletes nekem. Pont Ő kell. Minden téren. Megbízhattam benne, elmondhattam neki a legféltetebb titkom is. Nem nevetett ki. Pedg mi sem ismertük egymást régóta, én mégis úgy éreztem, hogy Ő az, akire vártam. Aztán különböző okok miatt nekünk sem lehet közös jövőnk. Én majd belehalok. Mindennap minden percben csak rá tudok gondolni. A szívem beleszakad, hogy nem lehetek vele. A legrosszabb, hogy nem hiszek már abban, hogy még egyszer ilyen tökéletes párt találok magam mellé.
2008. dec. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is létezik ilyen. Bár márciusig nem hittem benne, de velem is megtörtént. Azt hittem, nekünk sem lehet jövőnk. Mindenki ellenünk volt. Aztán rájöttem, hogy nem számít senki és semmi, csak mi. Azóta is együtt vagyunk, és ugyanúgy szeretem, ahogy akkor.

És sajnálom, hogy nem lehet közös jövőtök. De próbálj küzdeni érte! Sok sikert!:)

2008. dec. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen. Megismertem egy lányt és hasonló érzéseim voltak, mint neked. Rövid ismerettség után. Sajnos nekem sem jött össze vele...
2008. dec. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
VAn ilyen, és én nem tudok elképzelni olyan problémát, hogy megakadályozzon, hogy együtt legyek vele. Milyen probléma lehet az??? CSak ez az egyetlen egy életed van!! Ne dobd oda, ha vele kell leélned az életed!!!! Nincs lehetetlen csak tehetetlen, én aztán tudom!!!!
2008. dec. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%
simán
2008. dec. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
IGEN! Attól a naptól együtt vagyunk (7 éve), messze laktunk egymástól, ezért 3 évig csak hétvégenként találkoztunk (de minden hétvégén), utána sikerült összeköltöznünk, tavaly összeházasodtunk, és most 6 hónapos a kisfiunk! Azért szerintem ne vesd el teljesen a közös jövő reményét!
2008. dec. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem létezik ilyen. Szabad tudni miért nem lehettek együtt?
2008. dec. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
A távolság...
2008. dec. 15. 22:24
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, azt mondta, ő is hasonlót érzett. Össze is jöttünk, és sajnos nagyon pofára estem. Szóval nekem nem volt túl jó tapasztalatom. Azóta megfontoltabb vagyok, és már két és fél éve boldogabb is. :)
2008. dec. 16. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szia! Én is távkapcsolatban élek, 650 km van közöttünk, és csak 2 hetente tudunk találkozni, de nagyon imádjuk egymást! Ha igazán akarjátok, a távolság nem lehet gond! Kitartás! Sok sikert! :)
2008. dec. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!