Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1órám van még. (? ) Gyakorlati...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1órám van még. (? ) Gyakorlatilag akkor derül ki minden, mit tippelek?

Figyelt kérdés

Jövőhónapban lennénk 2évesek.Sose volt nyugodt kapcsolat.

Mindig ő szeretett jobban,ő mutatta ki,ő keresett,ő járkált utánam.Mindig mindent megtett értem.Most is szerelmes,ezt tudom.

Viszont egy idegbeteg és ebből már voltak problémái nem csak velem,otthon is.

Én sem vagyok egyszerű eset,de normálisabb vagyok,mint ő.

Igen,én nem mutattam ki neki a mai napig sem,hogy szerelmes lennék,nem nagyon hívtam magamtól,max ha rám csörgött ő.

Tudom,hogy a napi szintű veszekedés miatt szakítanunk kéne,de nem hagyja,mert ő szeret,és eddig mindig visszajött,és én sem tudom elengedni,mert nem akarom,hogy mással legyen és mást szeressen így.

Voltak rengeteg szakításun is,de ezek max pár órásak,a leghosszabb 3nap volt,de akkor is beszéltünk.

Így esett tegnap is.Nem akartam megmutatni magamról egy képet,amit gyakorlatilag kicsiben látott is,csak nagyban nem,ezért fogta magát hazament és elvileg szakított.


Múlthéten közöltem vele,hogy még egy iylen és elmegyek innen,hogy ne tudjunk békülni.Tegnap mikor elment jó utat kívánt.


Egyébként nem értem őt,mert mindenki látja,hogy szeret.Ő össze akar költözni,meg család stb.


Tegnap este óta nem keresett,egyetlen lehetőség még,hogy esetleg pont 1óra múlva feljön,amit nem hiszek:S


Szerintetek ezér tényleg ki lehet dobni valakit? Mit tippeltek? Mi lesz a folytatás?


2011. febr. 13. 13:18
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
Bonyolult ügy. Sokesélyes.
2011. febr. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
lehet mostmar megunta,hogy allandoan ezt csinalod es elege lett beloled...lehet megunta h targykent kezeled es mindig o kell utanad jarjon..teljesen jogos amit csinal. Azert szoritok nektek..ird meg h mi lett a vege, pux
2011. febr. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
De ilyenért szakítani,mert egy képet nem látott nagyban? Olyanért szakított velem ezelőtt,hogy én a barátnőmnéll voltam és 20percet ott töltöttem és nevettem vele,és később hívtam vissza,mint ahogy ő csörgetett.Ráadásul ő a fiú.
2011. febr. 13. 13:32
 4/40 anonim ***** válasza:
lehet a sok aprosag osszegyult... d ahogy latom eleg piti dolgok miatt huzta fel magat..ha megis jelentkezik kerdezd meg tole h velekedik a dologrol? valoban megeri hisztizni ien dolgok miatt?ne legyen gyerekes.., a 2. valaszolo votlam
2011. febr. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:

Hubasszus hany evesek vagytok 14?

Ha szereted miert nem mondod, mutatod ki? Nem gondolod, hogy elege lehet az egyoldalu kapcsolatbol?

Ilyen aprosagon csak akkor lehet felkapni a vizet, ha van eloelete a dolognak es ez mar a sokadik olyan, amiben pl megmutatod, hogy te vagy a jani a kapcsolatban...

De akkor is... ilyen idiotasagon osszeveszni...

2011. febr. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:

A másik amit állandóan a fejemhez vág az pont ez,hogy én nem foglalkozom vele.

Na most! Ha millió ember között vagyunk az utcán,vagy buszon vagy akárhol,akkor nem fogok a nyakán lógni állandóan,sem a szájában...Ha meg itt van nálunk,mert minden hétvégén itt van,akkor meg igenis odabújok hozzá és szeretgetem.Azt nem titkolom,hogy szerelmes nem vagyok,igaz ő nem tudja.

Ő 19, én 18

2011. febr. 13. 13:47
 7/40 anonim ***** válasza:

"Mindig ő szeretett jobban,ő mutatta ki,ő keresett,ő járkált utánam.Mindig mindent megtett értem.Most is szerelmes,ezt tudom.

Viszont egy idegbeteg és ebből már voltak problémái nem csak velem,otthon is.

Én sem vagyok egyszerű eset,de normálisabb vagyok,mint ő.

Igen,én nem mutattam ki neki a mai napig sem,hogy szerelmes lennék,nem nagyon hívtam magamtól,max ha rám csörgött ő. "


Szerintem a napi szintű kiakadás, és veszekedés egyik oka az, amit te magad leírtál. 2 éve tartasz valakit, aki kinyalja a segged, és teszel rá magasról. Annyi gerinced meg nincs, hogy elengedd, mert neked ez így kényelmes. Embereld meg magad, és hagyd elmenni. Keress magadnak egy olyan embert, aki érdekel is téged, legyél boldog, és szívből kívánom, hogy ne kelljen soha kapcsolatban a másik oldalon lenned, mert a szerencsétlenséged mellett rájönnél, mekkora szemét voltál korábban, ami nem tenne jót a lelkiismeretednek.


Ha engem kérdezel: Nézz magadba, és döntsd el, hogy miért vagy vele. Ha nem azért, mert szereted, akkor szakítsatok.

Ha szereted, akkor gondold végig, hogy mennyire ment tönkre a kapcsolatotok, és ti emberként mennyire mentek tönkre a kapcsolatotokba. Ha nem javítható a dolog, szakítsatok.


Másrészt lehet te is olyan ember vagy, aki nem tudja mit veszít el, amíg el nem veszíti. Szóval csak okosan.

2011. febr. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
Mond a szemébe, hogy nem vagy belé szerelmes. Az meg fogja oldani minden bajotokat.
2011. febr. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:

De most ti is ezt ragadjátok ki belőle,hogy én szeretem-e vagy sem.

Most az egy dolog,hogy ez van,de én így változtatni se tudok ezen,ha ő naponta kidob.Ráadásul ilyenért,hogy egy kép?? Ááá,nem értem.


De a legjobb,hogy senki se tippelte meg,hogy ideér-e még ma.Peidg már csak 20perc és kiderül.

2011. febr. 13. 14:10
 10/40 anonim ***** válasza:
mondtad mar azt neki h szeretlek? :)
2011. febr. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!