Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Agressziv a párom vagy igaza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Agressziv a párom vagy igaza volt ebben a helyzetben? Tényleg ez a normális reakció egy férfi számára egy ilyen szituációban?

Figyelt kérdés

Egy nagyobb összejövetelen (buli) egy férfi elkezdett NAGYON feltünöen bámulni. Ez ment majdnem fél óráig, mire a baráti társaságomban 1-2 ember szándékosan hangosan megjegyezte , hogy mit bámul már ennyire ez a férfi.


Erre a férfi hangosan odakiabált: “igen bámulom, mert gyönyörű ez a nő”


Erre a párom fellökte es nagyon finoman fogalmazva kitessékelte onnan.

Ez normális reakcio vagy van félni valóm? Egyáltalán miért vette fel ennyire ezt a beszólást, egyértelmüen tök részeg volt az ürge…


2021. aug. 11. 00:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
28%
A féltékenység nagyúr tud lenni, én lehet neki is mentem volna (főleg ha részeg vagyok).
2021. aug. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
26%

Mitől kellene félned? Bármelyik férfi megtette volna, és az sem okozna semmi félni valót, ha megcsapja.

Akkor kellene gondolkodnod, ha ezt szó és tett nélkül hagyja, mert akkor nem érdekled.

2021. aug. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
69%
Akinek ennyiből áll a problémamegoldó képessége, akkor elég gyenge személyiség. Nem fellökni kellett volna, hanem nyugodtan megmondani, hogy ez nem helyes, és állítsa le magát. Ha nem használ utána kellene más módszerekhez folyamodni - szerintem.
2021. aug. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
84%
Cigányoknál szokás így viselkedni.
2021. aug. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
50%
Nem azért, de én akkor érezném senkinek magam, ha a páromat ez nem zavarná. Szólhatott volna, hogy fejezze be, nem kell agresszívkodni, de inkább ez, mint egy néma ember. Én nagyon nyugis vagyok, és egyáltalán nem ijesztő, de ha valaki kellemetlen helyzetbe hoz valakit, akit szeretek, kinyitom a szám.
2021. aug. 11. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
42%
Egy agresszív tuskó. Részeg embert nem bàntok, max kinevetem vagy finoman leállítom.
2021. aug. 11. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
71%
Meg lehetett volna ezt úgy is oldani, hogy a párod visszaszól valami olyasmit, hogy "tudom, én is ezért választottam őt", nem kell egyből lökdösődni. Ha a pasas letapizott volna, vagy erőszakoskodik, az más, de itt semmi ilyesmi nem történt. A párod tirpákul kezelte a helyzetet, engem ez kicsit kiábrándítana.
2021. aug. 11. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
19%

Csak előjött a pasidból "Az én nőm, az enyém" birtoklási vágy. Régen, a 17. sz.-ban ez tök normális dolog volt, de ma sajna ez olyan, hogy ha ma ezt megteszi, akkor bármikor megteszi, és lehet, hogy nekimegy máskor a másik félnek, de ha olyan, akkor neked is nekimegy, ha valami nem tetszik neki rajtad, vagy miattad.

Azt tudod tenni, hogyha szereted ezt a valakit (a pasidat), akkor nem adod jelét ilyen helyzetekben a másiknak, hogy felfigyelsz rá, és nincs konfliktus -akár részeg az a másik fél, akár nem az.

2021. aug. 11. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
42%
Jól tette, csak a férfiatlan egyének nyelik ,hagyják ezt következmény nélkül.
2021. aug. 11. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
42%

Nem igazán értem, az olyan nők, aki egy ilyen helyzetre nem várnak semmilyen reakciót a férfitől, azok kit keresnek valójában, vagy milyen a férfiideáljuk.

Tapasztalataim alapján a társkeresőkön a nők igazi férfiakat keresnek, aki megvédi a nőt bizonyos helyzetekben, stb.

De itt meg gyk-n....


Az ilyen egy agresszív tuskó, menekülj tőle, biztos bántani fog, nem való apának, stbstb.


Valószínű én először elküldtem volna a k. anyjába, aztán ha tovább szövegel, a fülénél fogva vittem volna ki a helyiségből.


Amúgy erre vannak a biztonsági őrök, ha ilyen nincs, oldja meg a hölgyemény párja.


Ja, vannak még a harcos amazonok, akik szerint ilyenkor a nőnek kell agresszív módon agyonverni a bámuló pasit...

Gondolom ezek keresik a papucs férfiakat.


Szép, kifordult világ....

2021. aug. 11. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!