Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kezdenétek egy agresszív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdenétek egy agresszív férfival?

Figyelt kérdés
Gondolom, hogy nem mennétek vissza egy agresszív férfihoz, ha már megvert titeket. De mit csinálnátok, ha felbukkanna a házatoknál? Most történt ugye az az eset, hogy a férfi kinyomta a szemeit a volt barátnőjének.

2022. febr. 8. 15:51
1 2
 11/17 Lachesys ***** válasza:
62%
Ja ha akutan felbukkannak akkor bezarkoznek és hívnám a rendőrséget, és valami havert aki gyorsabban ideer.
2022. febr. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
76%

Nem a legelegánsabb megoldás, de ez a leghatásosabb, márpedig ha az ember testi épsége van veszélyben, akkor a hatásosság fontosabb az eleganciánál: abban a szent pillanatban, hogy egy férfi az erőszakosság legkisebb jeleit mutatja, éreztetni kell vele, hogy ha egy hajad szála is meggörbül, őt elintézik. Persze kell hozzá egy védelmező család, vagy közeli barátok, akik hajlandóak akár az agresszív pali szemébe is mondani, hogy ha valaha is problémája lesz a női hozzátartozójuknak, akkor imádkozhat az életéért.


Persze vannak más megoldások is, de a legjobb akkor is az, ha az ilyet istenigazából beszaratják. Az megfontoltabbá teszi, mint ha csak egy feljelentéssel fenyegetnék.

2022. febr. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
66%

#12

Így-így. Lényeg,hogy te üss először verbálisan, és ha kell fizikailag is. Én vertem már el részeg barmot buszon,aki betegül nézett meg hadovált nőknek. Következő megállónál neg szó szerint lerúgtam a buszról. Pedig akkor még csak 18 éves szorongós hülyegyerekek voltam :D azóta még zabosabb vagyok az ilyenekre,meg erősebb is vagyok. Szerencse,hogy nem nagyvárosban élek,és relatíve kevés ilyet látok,rég be lennék csukva. Viszont szinte bármikor felmegyek Pestre(évente 4-5 alkalom) félig meddig ilyen attrocitásokba kerülök. Legtöbbször szerencsére sikerül szóval elintézni,de borzasztó, hogy ilyen helyzetek uralkodnak, és hogy a városi faszik nagyrésze mekkora kiherélt balfék akik csak néznek mint borjú az új kapura miközben molesztálnak egy nőt,vagy tinédzser lányt... És tudom ,hogy azzal fogtok jönni,hogy na az erdőbe nevelkedett vidéki tahó mit "városizik"... De ha egyszer ezt tapasztalom..?


Tudom hogy megint elkanyarodtam a kérdéstől,de ha minden nőnek legalább 1-2 olyan férfi rokona/ismerőse lenne aki képes kiállni érte bármilyen módszerekkel,töredéke ennyi bántalmazás nem lenne se családon belül,se az utcákon/tömegközlekedési eszközökön.

2022. febr. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
Ezek a férfiak legtöbbször magas véznák vagy törpék..
2022. febr. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
73%
13: Egy hős vagy, nedves lett a bugyi. Mindjárt rád is írok, gyere lakásra. Amit leírtál már nem a nők védelméről szól, hanem hogy meggyőzd magad, másokat arról, hogy te mekkora tökös legény vagy. 21 évet éltem Budapesten, négy éve egy kis településen élek. Ha te évi 4-5x mész Pestre és balhéba futsz, akkor valószínűleg keresed is. Én 21 év alatt jó ha kétszer ennyi ilyen szituval találkoztam, úgy hogy a város egyik leggázabb környékén nőttem fel, és nem a pincében éltem. A pesti pasik között van ilyen is, olyan is, van aki ugrik, van aki nem. Ez inkább pszichológia, ha többen vannak egy ilyen helyzetben, megoszlik a felelősség, nagyobb valószínűséggel hezitálnak, az átlag ember aki még nem állt be ilyen szituációkba amúgy is joggal érzi hogy nem tud hatékonyan fellépni, ha tudna akkor is ott van, mint mondod "Szerencse,hogy nem nagyvárosban élek,és relatíve kevés ilyet látok,rég be lennék csukva.", tehát még benne van a pakliban hogy ő jön ki szarul a helyzetből. Én ismertem olyan küzdősportoló fiút aki csak magát védte, elgyepálta aki neki mentek, legközelebb arra járt és felismerték ugyanezek, 4-5x hátba szúrták. Csoda, hogy életben maradt. Senki sem golyóálló, akkor sem ha golyói vannak és kétszer megfontolja milyen konfliktusba avatkozzon bele. Engem inkább az idegesít amikor azok akik kompetensek lennének, a rend őrei az alvó hajléktalanokat molesztálják, meg engem igazoltatnak hogy nagy szatyorral megyek minden kacattal (költözködtem) nincs-e benne lopott áru, ahol kéne hogy legyenek ott meg nincsenek. Ott trógerkodják el a szolgálati időt, ahol tudják. Nehogy már az legyen a megoldás hogy nekem kísérettel kell járni bárhova. Mert egy utcai támadót szerinted mennyire érdekli nekem milyen 1-2 olyan férfi ismerősöm van aki kiállna értem, ha sehol nincsenek éppen. Támad és megy tovább, azt a bűnüldöző szerveken kívül többet senki az életben meg nem találja egy ekkora városban. Amúgy itt kis településen sem segít, ha nem ismer szóval erről ennyit.
2022. febr. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
67%

Azért mert neked mázlid volt 21 évig,nem jelenti azt feltétlenül, hogy ez az általános. Párom is ott nőtt fel,ô ezt nem mondhatja el magáról,ahogy a testvére sem. Elég sok necces szituba keveredtek,pedig igyekeztek odafigyelni mindig.


" Mert egy utcai támadót szerinted mennyire érdekli nekem milyen 1-2 olyan férfi ismerősöm van aki kiállna értem, ha sehol nincsenek éppen."


Ez jogos, az előző válaszomba szarul fogalmaztam, viszont családon belüli erőszak akkor is sokkal kevesebb történne,ha ez így lenne .


És ebben tévedsz,nem keresem a balhét soha.

2022. febr. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
79%

Ahogy a barátnőd tapasztalata vagy a tiéd sem jelenti azt, hogy az az általános. Maradjunk annyiban, hogy a bűnügyi statisztikák alapján lakosságarányosan nem Budapesten a legmagasabb sem a regisztrált bűncselekmények sem a bűnelkövetők száma. Persze ezzel együtt az ország egyik legrizikósabb helye ebből a szempontból. Ahol most lakom érezhetően jobb a közbiztonság én is érzem a kontrasztot mióta ideköltöztem, de nem biztos akkor is ezt mondanám ha Tornanádaskára költöztem volna. Azért mint máshol a legtöbb embernek, Bp-n is kivételes, és nem mindennapos hogy atrocitás éri az embert. Csak sokan szeretik felfújni mennyire veszélyes a főváros, főleg akik nem ott élnek, bár valószínűleg nekik tényleg más az ingerküszöbük is.


Engem inkább az zavart hogy ne erről az üres, gáz macsóskodásról szóljon már az hogy megvédünk valakit, adott esetben egy nőt, ettől a dumától már nekem lett szekunder szégyenérzetem. Nem tudom mi ez nálatok, gondolom a tesztoszteron okoz sokaknál ilyen téveszméket hogy annyian megvannak győződve róla hogy egy csak egy legény van talpon a vidéken és azok persze ők maguk, esetleg a baráti körük. Megnyugtatlak, Bp-n sincs senki sem a falusi Kovács "Dzsézönsztetem"ekre szorulva. Ha volt olyan szituáció, ahol szükség volt rá és te léptél fel dicséretes, de nem kell mítoszt faragni ebből. Átlagban semmivel sem többek, jobbak a vidéki férfiak.


A másik meg ez a női áldozat - hős megmentő férfi lovag fehér lovon maszlag. A férfi sem félisten, ő is ugyanúgy szorulhat segítségre mert bántalmazás éri, és adott esetben egy nő is tudna segíteni ha nem is azzal hogy a bántalmazó szájába tapos de a semminél többet, akár azzal hogy rendőrt hív pl. Nálunk még gimisként volt hogy egy srácot azért nem vertek meg végül az utcán miután körbeállták, mert egy barátnőm odament jópofizni és bekamuzta hogy az öccse.

Senki sem olyan különleges mint amilyennek képzeli magát, bizonyos sémák szerint viselkedünk, működünk, hogy te hogyan reagálsz annak nem sok köze van ahhoz hogy vidékiként mekkora tököd van.

2022. febr. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!