Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők ti honnan vagy miből,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők ti honnan vagy miből, veszítek észre, hogy a pasi figyel, rátok vagy, csak el van veletek?

Figyelt kérdés

#kapcsolatok#hozzáállás#nők#pasik#figyelmesség
2022. febr. 8. 17:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Percek alatt észre veszi ha megváltozott a hangulatom, akkor is ha egy szót sem szólok. Látja rajtam, nem teher neki megbeszélni, hanem minél előbb szeretné megoldani a konfriktust. Bármilyen apró döntést is hoz megkérdez pl. baráti vacsorára hivatalos, van-e kedvem menni, megfelel-e az étterem stb. Megjegyzi, ha valahova mennem kell, időpontom van vagy fontosabb megmérettetés, és biztosít arról hogy gondol rám, és várja a fejleményeket, beszámolót.
2022. febr. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

És ha a kapcsolat még friss?

Csak pár napja ismerkedés van?

2022. febr. 8. 17:09
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor hogy mennyire aktív a keresésedben, mennyire tartalmas az a beszélgetés, nem csak egyoldalú, dob e fel magától témákat.
2022. febr. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És ha nem dob fel, magától témákat mert azzal jön, ő szűkszavú, de mással meg tud beszélni bármiről? Meg azzal jön, nem tudja engem mik érdekelnek és mik nem? Közben meg ha két idegen ismerkedik kérdésekkel lehetne a másikat kiismerni de mindegy. Max annyikat szokott kérdezni hogy mi újság és hogy vagyok.
2022. febr. 8. 17:16
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor ez halott ügy... ha nem működik már most az elején a kommunikáció... szerintem nem is akar jobban megismerni, max az üregeidet....

hagyd, ettől csak jobbak vannak.. de szerintem ha utolsó kommentedet átolvasod párszor.. akkor rájössz.

2022. febr. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
Megmagyarázni lehet nem is tudnám, azt érzed.
2022. febr. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Az is lehet, hogy nehezen oldódik, izgul. Ennyiből nem feltétlen érdektelenségre következtetnék.
2022. febr. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Exem, aki csak elvolt velem: Nem írt egész nap semmit, max válaszolt 5 óra múlva arra, amit én írtam. Az exével beszélgetett folyton (meg is csalt vele, de ez később derült ki). Tinderezett mellettem. Sok lánnyal beszélgetett, nem csak a barátaival. Ha jeleztem, hogy valami zavar, nem érdekelte. Ha meg akartam vele beszélni egy problémát, napokig ignorált és nem volt hajlandó találkozni velem, max társaságban. Még az elején voltak kettes talijaink, de egy idő után már a családjával és a haverjaival kellett folyton közös programokat csinálni. Szexben nem érdekelte, hogy én mit hogy szeretek, amikor jeleztem, hogy valamit másképp csináljon, akkor másképp csinálta, de a következő alkalommal nem jutott eszébe. Nem érdekelte, hogy én mit akarok. Ha ő kitalált valamit spontán az előre megbeszélt talink helyett, akkor vagy mentem én is vele oda, ahova ő akarta, vagy nem találkoztunk. Szülinapomra egy üveg pezsgőt vett, aminek a felét ő itta meg. Általában nekem kellett menni oda, ahova ő mondta, ő utoljára az első randinkon jött a munkahelyem közelébe, onnantól kezdve én utaztam többet és az ő életéhez igazodtam folyton. Nem bókolt, annyit se, hogy szép vagyok. Soha nem mondta, hogy szeret, sőt, egy beszélgetésünk alkalmával bevallotta, hogy nem is érezte soha. Nem is tartott sokáig ez a kapcsolat.


Mostani párom: Érzem, hogy szeret, nem csak mondja, hanem rendesen ki is mutatja. Mind az 5 szeretetnyelvet használja, szépeket mond, sokat ölelget/puszilgat/masszíroz, sok időt töltünk együtt, megtesz szívességeket is anélkül, hogy megkérném rá, normális ajándékokat vesz ünnepekre, de van olyan is, hogy csak úgy meglep valamivel (csoki, kedvenc kajám, ilyesmi). Főleg ő igazodik hozzám, mert neki több a szabadideje, utazik hozzám (háromnegyed óra) akár este is. Figyelembe veszi, hogy én mit szeretnék, meg tudunk beszélni bármit. A szexben is figyel arra, mit szeretnék, megjegyzi és úgy csinálja. Mi mindig kettesben vagyunk, olyan van, hogy előre megbeszéljük, hogy másokkal is, de nem hívja oda spontán a családját és a haverjait. Nem beszélget az exeivel. Ha van valami bajom vele, vigasztal, meg tudjuk beszélni, hogy ki mit csináljon a jövőben másképp. Hamar válaszol, persze, ahogy ideje engedi, de nem csinál olyat, hogy 5 órákra vagy fél napokra eltűnik. Mivel együtt vagyunk szinte mindennap, így annyira nem igényeljük a Messengerezést, de még így is szoktunk ott beszélni, ha eszünkbe jut, megírjuk egymásnak, hogy "szeretlek". Egyszerűen tudom, érzem, ahogy rám néz, ahogy viselkedik velem, amiket mond, amiket tesz értem, hogy számára én vagyok az igazi és nekem ez a világot jelenti. Ő bánik velem eddig a legjobban :)

2022. febr. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat sokat segített.
2022. febr. 9. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!