Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, ha a barátom féltéke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha a barátom féltékeny, mert követtem egy fiút instagramon, akivel több évig kavartam?

Figyelt kérdés
Több évig kavartam egy fiúval (alkalmanként, több hónapos szünetekkel), az exem is megcsaltam vele, amit nagyon megbántam, (az exemnek elmondtam, nem emiatt lett vége). Tanultam belőle, szégyellem magam miatta, és sosem rontanék el egy jó kapcsolatot ilyesmivel. Azzal a fiúval 2 éve nincs köztünk egyáltalán semmi, és az exemmel sem vagyok együtt másfél éve. 8 hónapja vagyok együtt a mostani barátommal, sosem csalnám meg. Nem járok nélküle sehova, nem beszélgetek senki más neművel. Akivel több évig kavartam, próbált nekem írni az utóbbi 2 évben, de mindig lekoptattam, és mikor már kapcsolatban voltam, és egyszer rámírt, le is tiltottam messengeren. A barátom a napokban észrevette, hogy instagramon nem követtem ki, amikor letiltottam, ez kb egy hete volt, nagyon összevesztünk rajta...4 napja már nem is követem. Mégis azóta éjjel-nappal ezen vitatkozunk. Jelzem, nekem nem volt probléma hogy kikövessem, nem nézegtem őt, nem érdekelt, se semmi hasonló. De állandóan ezt hallgatom, hogy én mikor letiltottam, nem mondtam, hogy követem is, meg nem tudom elengedni a múltat, és hasonlók. A fiú ismerőseim nagy részét már kitöröltem, akit akart a barátom letiltott, soha nem teszek ki semmit, instagramon képem sincs, profilképem se, hogy véletlenül se írjon rám senki, ne jelöljenek, ne kövessenek. Tehát az én lelkiismeretem teljesen tiszta, és ezekkel a dolgokkal a barátom is tisztában van. Mégis ő állítja, hogy nem alaptalan féltékenység, mert azt a fiút követtem, akivel több évig kavartam. Normális ez? Vélemények?

2022. febr. 8. 18:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
43%

Neked melyik férfi a fontosabb?

Egyébként normális!

2022. febr. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Noren1989 ***** válasza:
44%
Màr megbocsàss, de ha ekkora hülye vagy, h ilyet csinàlsz, legalàbb csinàltad volna csendben, úgy, h ne tudhassa meg...
2022. febr. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nyilván az, akivel együtt vagyok :D
2022. febr. 8. 18:10
 4/18 A kérdező kommentje:
#2 nem megtudta, elmondtam.
2022. febr. 8. 18:11
 5/18 anonim ***** válasza:
73%
Normális. Te nem lennél féltékeny, ha valami picsut követne?
2022. febr. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
69%
Teljesen normális. Hamarabb ki kellett volna követned.. ilyen kapoccsal kettőtök között.... én sem repesnék a helyében, de gondolom neked sem esne jól... ex-qrópajtit nézegetné.
2022. febr. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
33%
repülnél insta ribi..
2022. febr. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Tehát az, hogy valakit nem követtem ki, mert nem az instagramon élem az életem, és nem érdekelt, már féltékenységre ad okot? 😃
2022. febr. 8. 18:19
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha szólt, hogy zavarja, és nem követed ki, akkor igen.
2022. febr. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Mikor szólt, hogy zavarja, kikövettem.
2022. febr. 8. 18:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!