Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom kimegy külföldre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom kimegy külföldre tanulni szeptembertől 3 évre, nem tudok vele menni és nem is igazán szeretnék. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ti szakítanátok vagy megpróbálnátok a távkapcsolatot?
2022. febr. 9. 19:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szakítanék. 3 év nagyon sok. A tapasztalat meg az, hogy mostanában aki kimegy, az kint is marad.
2022. febr. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
61%
Csomagolj neki meggyes pitét es integess ha elindul. Aztan majd az élet hozz a többit
2022. febr. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én szakítanék, főleg, ha tizenévesek vagytok (egyetemi alapképzésre tippelek a 3 évből). Nem érdemes ezen rugózni, hogy mikor tudtok találkozni, ki hova tud utazni, közben mindketten élnétek világotokat... El kell egymást engedni, még egy szép nyarat tudtok együtt tölteni.
2022. febr. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
18%

Megpróbálnám a távkapcsolatot...

Ha megéri a nagy szerelmet.

2022. febr. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
55%
Nekünk is hasonló volt a helyzet anno. Mivel a kapcsolatunk lelki része nagyon jól működött, így úgy döntöttünk, hogy átmegyünk nyitott kapcsolatba. Szexelhettünk másokkal, de ennyi. Mindig megbeszéltük mi történt, ezen kívül is sokat beszélgettünk, valamint amikor csak lehetett találkoztunk. 2 és fél év után hazajött, összeköltöztünk és azóta is minden rendben, már nem vagyunk nyitottban. Ennek már lassan 8 éve :)
2022. febr. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
5-ös, nekem a nyitott sajnos nem opció és tudom, h neki sem, de köszönöm, h megosztottad
2022. febr. 9. 21:14
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

6!

Nagyon szívesen :)

Így viszont szakítanék. Hidd el, találni fog mást helyetted, minden és mindenki új lesz neki, nem fogja tudni visszafogni magát, és ez teljesen rendben van. Döntsd el, vagy szakítasz vele most, vagy megvárod, hogy ő beleszeressen egy másik csajsziba és elhagyjon érte

2022. febr. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

igazából én vagyok az, aki inkább szakítana, ő nagyon szeretné ezt folytatni.


viszont én is szeretnék menni külföldre tanulni erasmussal, viszont nem oda ahova ő, mert az az ország nekem nem tudna semmi pluszt sem nyújtani.

2022. febr. 9. 21:23
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, ha nem szereted eléggé akkor nem, amúgy megoldható lenne a találka ha néha meglátogatnád... kint azért jobban keresnek.. be biztos besegítene, ha ő még ennek ellenére is melletted akar maradni.
2022. febr. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem őt, tényleg a mindenem. Viszont csak meglátogatni tudom, odaköltözni nem.
2022. febr. 9. 21:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!