Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A feleségem nem akar elutazni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem nem akar elutazni velem sehova. Én pedig szeretek utazni. Mit tegyek, hogy teljesen korrektül járjak el?

Figyelt kérdés
Ha fentiek miatt egy haverommal megyek, vagy mennék, akkor meggyanúsít, hogy "más nő" van a dologban. Ezt persze lehet csak kamuból teszi szerintem, hogy idegesítsen. Tudom , hogy teljesen korrekt választ nem lehet adni, de talán van megfontolandó ötlet.

2022. febr. 10. 20:28
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
59%
Vegyél neki meglepetés utazást, ha visszautasítja mondd azt, hogy nem lehet visszakérni az árát és menj el a haveroddal.
2022. febr. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem akar veled elutazni?Ha közösen választanátok ki az úticélt, akkor elmenne?Egyáltalán van rá lehetősége, hogy menjen ő is(munkahelyről ki tud-e szakadni?, a házzal mi lesz amíg elutaztok? van-e gyerek/háziállat?)?
2022. febr. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Gond nélkül lenne lehetősége utazni. Csak be van feszülve - szinte mindenen.
2022. febr. 10. 20:45
 4/23 anonim ***** válasza:
#3 Ha szeretnéd, hogy vele menjen, akkor segíts neki kicsit lazítani és nyugtasd meg.Magyarázd el neki, hogy amiken aggódik az miért nem probléma, és hogy te elintézed.Meséld el milyen jó lesz majd xy helyre menni, mert ott yx érdekes dolgot megnézhetitek, elmondod milyen finom ételeket tudtok ott megkóstolni, stb.Nyugtasd meg és lelkesítsd egy kicsit olyan dolgokkal, amiről tudod, hogy őt érdekelné.
2022. febr. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
És te ezzel a "fóbiájával" már azelőtt tisztában voltál, hogy elvetted feleségül, kérdező?
2022. febr. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
5# Szeretedtt utazni. Ez nem fóbia, változott az érdeklődési köre, változtak nála a prioritások.
2022. febr. 10. 21:01
 7/23 anonim ***** válasza:
#6 Nem volt rossz tapasztalata egy utazás során?
2022. febr. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
7# Jó a kérdés, volt, de nem emiatt van. Inkább arról van szó, hogy nagyon "kocka" én pedig lazább vagyok. És változott az érdeklődési köre.
2022. febr. 10. 21:08
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Én ebből nem csinálnék ekkora ügyet. Egyszerűen megkérdezném, vele menjek, vagy a haverommal.(Nő vagyok.)
2022. febr. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
78%
Vigyél el egy szőke nagymellűt, és akkor még boldog is lehet, hogy igaza volt.
2022. febr. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!