Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy oldjam meg azt, ha barmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy oldjam meg azt, ha barmi bajom van, a páromat csak az érdekli szakítok e, es ha nem, akkor le van sz.rva mi bajom?

Figyelt kérdés

Vannak dolgok amiket sérelmezek, pl néha elég keményen tiszteletlen velem szemben vagy pl smucig velem szemben, irto nagy balhék szoktak lenni olyanok miatt hogy megbántva érzem magam, ooyankor elmondja mindig hogy szeret és bújik ölel bocsánatokat kér. Es mindig én jövök így ki az "aldozatnak", akibe "belerúgnak",aztán simogatják a buksiját, hogy ne sírjon",es nr haragudjak.


Amikor lefutottuk ezeket a köröket es még mindig bennem vannak ezek a sértődések, elkezd féltékenykedni es attol tart hogy ez miatt szépen keresek más pasit, vagy konkrétan ki fogom dobni es szakítok.

Kizárólag ez érdekli, megnyugtatást vár.


Es ha ugye nem szakítok(alapvetőeb en nem szakitani akarok hanem önérvényesíteni meg tiszteletet, szeretném ha viselkedne, nőként, a párjaként szeretettel kezelne), akkor meg is nyugodott, várja, hogy elüljön bennem a sérelemérzés és ennyi.



Visszatérő az, hogy folyamat az lesz a vége a vitáknak, legyen BARMIRŐL is szó, de mindig en jövök ki a gyengébbnek, és mindig ő jön ki annak aki engem vígasztalgat meg bocsánatokat kér.

Mindig neki kell bizonygatnia hogy szeretne, soha nem nekem. Soha nem en vagyok bocsánatkérésekre "kötelezve",mindig en vagyok az picsogó áldozat, es mindig ő a ,"kemény fiú"aki le van oltva es bocsánatokat kér.



Mondtam is neki, hogy ugy utálom már, hogy mindig en vagyok aki meg van ríkatva, a kis "nyomoronc"akit vígasztalni kell, mert már megint megbántották, utálom, hogy ilyen "áldozatszerepre"kényszerít.


Es amikor bocsánatokat kér, meg bizonyítani akarja hogy szeret, az is úgy irritál, hogy már megint én vagyok a szánalom, hogy engem biztosítani kell a szerelméről, meg a buksimat simogatni.



Hogy érjem el azt, hogy nekem kelljen bizonyitanom hogy szeretem, legyen ő az aki tart, aki p.csog, elvégre ő a férfi, es ne én?



Még ott tartok hogy NEM szakítani akarok, hanem azt, hogy viselkedjen tiszteljen!



2022. febr. 11. 09:56
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Legyél kicsit kevésbé radikális. Ha jól értem most az történt, hogy bármi rosszat csinál, szakítással fenyegeted. Csakhogy pont emiatt ez a fenyegetés komolytalanná vált. Kezdd ott hogy most 1 hónapig nem fenyegeted semmivel, hanem megpróbálod megbeszèlni vele a problémákat, vagy legalábbis egyelőre ráhagyod.
2022. febr. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
94%
Senki nem kényszerit h legyél vele
2022. febr. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
93%
Tovább kell lépni.
2022. febr. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Pont hogy nem fenyegetem szakitassal.

En mindig az adott témárol vitázom.állandoan ő keveri bele hogy minden sz.r sz.r veszekedést kiélez arra hogy akkor szakitani akarok?



Pl en mondom neki hogy gusztustalan ahogy velem beszelsz.

Erre ő:"szakitani akarsz"?

2022. febr. 11. 10:09
 5/23 A kérdező kommentje:

Ki akarom vívni a tiszteletet!meg akarom a helyzetet forditani!

EZÉRT akérdés. (Nem azert, h szakitsak e vagy sem, az nem kérdés ezt ugy se lehet így vinni sokáig. Pont nem az erdekel szakitsak e vagy ne, hanem az hogyan forditsam meg p.csogjon ő!!ne én legyek az áldozat!)

2022. febr. 11. 10:11
 6/23 anonim ***** válasza:
93%

Azzal, hogy balhézol vele, a tiszteletét láthatóan nem fogod kivívni. Ez csak rajta múlik, és úgy tűnik, ő nem tisztel és az elhagyástól se különösebben fél, mert nem változtat a viselkedésén.


Figyelj én értem a problémádat, hogy nem akarsz mindig te lenni a vesztes fél. De van az a helyzet, amikor a saját lelki nyugalmad ennél sokkal többet ér. Te érzelmileg érintett vagy, ő nem. Így te itt soha nem fogsz nyerni, ő nem fog picsogni, nem fog sírni utánad. Soha nem fog megfordulni a helyzet.

2022. febr. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a tiszteletnek alapból meg kell lennie, követelni nem tudod. Pontosan ezért alakul mindig úgy az összekapás, hogy te vagy az áldozat. Aki folyamatosan nem tisztel, annak nincs keresnivalója melletted, mert amint ismét biztonságban érzi magát, újra meg fogja tenni.
2022. febr. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Most azzal támad biztos azert akarok szünetet mert jön a hétvége és más pasira akarok ugrani.

Belekeveri a féltékenységet, vádolni fog es megint ő az aki majd lerib.ncoz, megint én leszek támadva meg az áldozat(sőt nekem kell bizonygatnom hogy nem más pasi kell es meggyőzni őt az én szerelmemről nem forditva..), aztán megint ő az, aki bocsánatokat kér hogy bedurvult en meg az áldozat.


Na ebbol elegem van.meg akarom forditani.

2022. febr. 11. 10:46
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor megijed, hogy ott hagyod, és nem lesz szex. Ennyi a sztori. Érdemesebb lelépni, én is ezt tettem, és boldogabb vagyok azóta.
2022. febr. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

6-os vagyok ismét: mivel tudnád megfordítani? Itt te kapaszkodsz belé, ő meg visszatámad. Te érzelmileg érintett vagy, őt csak a birtoklás érdekli. Nem fogod tudni ezt megfordítani.

Én biztos lelépnék. Ennél jobban nem fogod tudni megfordítani a helyzetet.

2022. febr. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!