Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Páromat otthagytam, miközbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páromat otthagytam, miközbe vissza akart csalogatni, hogy mennyire szeret más nőket hurcolt a lakásba ahonnan hazaköltöztem! Ez végleg pontot tett a végére és szakítottam! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
azóta én vagyok a legnagyobb szar,miközbe megvert megalázott megcsalt a kapcs. alatt!végre rászántam magam h vége és 100%ig biztos voltam benne h hallani se akarok róla lezártam! de miután látom h egyre inkább ismerkedik csajokkal és egyre több csaj ismerőse van nagyon zavar!!!nem tudom miért??szerintetek?mit tegyek h ne érdekeljen kivel mit csinál?azt sem tudom miért csinálja...mert tényleg túl lépett vagy csak idegesíteni akar...viszont közbe meg elmond minden sz.rnak engem:S nem bírja elviselni h szakítottam nem keresem és h hazaköltöztem!de miért zavar h csajozik??és mi ez a nagy csajozás????
2011. nov. 15. 22:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Minél inkább foglalkozol vele annál mélyebbre ásod a gödröt, amiből elvileg ki akarsz mászni.


No comment.

2011. nov. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
Az élethez elég buta vagy, inkább menj diszkóba, ott továbbra is élhetsz burokban.
2011. nov. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
lehető legjobb dönts volt őt otthagyni. Természetes h vannak még fura érzéseid, de idővel elmúlnak és nem szenvedsz többé. Addig is ismerkedj másokkal úgy hamarabb felejtessz SEMILYEN KÖRÜLMÉNYEK KÖZÖTT NE MENJ VISSZA HOZZÁ ÉS NE FOGADD VISSZA
2011. nov. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 WhiteLabel ***** válasza:
én csak odáig olvastam hogy megvert, innentől kezdve a pali elvan ásva, engem is húzott fel már csaj, de inkább belevertem kettőt a boxzsákba, azt is úgy hogy ne lássa.
2011. nov. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az zavar, hogy csajozik, vagy az, hogy azok a csajok nem tudják mekkora féreg? Szerintem lassan rájössz a válaszra és aztán azt is fogod tudni, mit kell tenned?


A csajozás meg egyszerű sebnyalogatás. Valószínű nem gondolta, hogy valaki Őt dobhatja.

2011. nov. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ez a hiúság.

neki van csaja,neked nincs pasid.

szerintem ha lenne egyből egy krapekod,egész éjszaka üvöltene az ablakod alatt,mint egy farkas a féltékenységtől az ex.

2011. nov. 16. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!