Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes ezzel pszichológushoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes ezzel pszichológushoz fordulnom?

Figyelt kérdés
Amióta megtudtam hogy a barátnőm rendszeresen megcsalt és mellettem más férfiakat elégített ki pénzért orálisan, képtelen vagyok megcsókolni, undorodok tőle. Azóta több hónap eltelt, elvileg már nem csinál ilyeneket, mégis képtelen vagyok rá, valahányszor megpróbálom elfog a hányinger. Félek hogy emiatt el fog hagyni.

2022. febr. 11. 10:43
A kérdező szavazást indított:
Menj orvoshoz, túlreagálod
Normális reakció, majd elmúlik
Normális reakció, így is marad
44 szavazat
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Első lépésként ne pszichológushoz menj, hanem szakíts vele. Majd utána jön a gyógyulás.
2022. febr. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
92%

Nézd a jó oldalát. Neked ingyen volt az amiért a többi fizetett.

De szakìtsál vele. Ez nem nő.

2022. febr. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene pszichológushoz fordulnod ezzel? Teljesen normális reakció.
2022. febr. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ide pszichológus. Nem kell ilyen nővel kapcsolatban lenni.
2022. febr. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
31%
Szemorvoshoz fordulj. Azért az látnod kellene ha melletted más férfiakat elégít ki. Lehet, hogy fülészet sem ártana.
2022. febr. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
86%
Kamu.
2022. febr. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Nőként mondom ez teljesen normális reakció. Azt nem értem, ezek után miért vagy még vele...
2022. febr. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Természetes reakció, nyilván dobnod kellene.
2022. febr. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Nem, nem kamu sajnos.


Azért vagyok vele mert ennek ellenére szeretem. Csak sajnos nem látom hogy megbánta volna. Rendszeresen rákérdez hogy miért vagyok távolságtartó, én meg olyankor azt mondom hogy nem leszek az ha majd jóvá teszi valahogy. Akkor szokott jönni a nagy monológ hogy "Mégis mit kéne jóvá tennem?! Még mindig azzal jössz?! Nem létezik hűséges ember, csak sokan nem buknak le. Az összes többi velem egykorú csaj egyetemi bulikban idegen pasikkal szexel részegen, én legalább nem csináltam ingyen! Nem, nem vagyok qrva, ne merészelj annak hívni, vagy akkor ennyi erővel minden nő az? A qrvákat is meg szokták dugni, én azt nem hagytam! Nem hiszem el hogy emiatt nem tudsz egyenrangú félként nézni rám! Én se kérem hogy engesztelj ki! Mi az hogy miért kéne kiengesztelj? Biztos te is megcsaltál párszor, nem normális aki nem, mi vagy te, pap vagy aszexuális?!"



Bár múltkor szakítottam vele pár napra miután elkezdte egy nő munkatársamat zaklatni álnéven, mocskos dolgokat kommentelt a képeihez stb. Szerinte én meg vele csaltam, szóval teljesen kvittek vagyunk.


Áh, de jó volt ezt végre kiírni magamból! 😁

2022. febr. 11. 11:24
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

"Azért vagyok vele mert ennek ellenére szeretem."


Na, mondjuk ez már lehet, hogy megérne egy látogatást a pszichológusnál, kibogozni hogy miért vagy ennyire kapcsolatfüggő és miért nincs önbecsülésed.

2022. febr. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!