Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Érdemes pszichológushoz...

Érdemes pszichológushoz fordulnom ha?

Figyelt kérdés
Az érzelmi síkom egy egyenesnek tudnám lerajzolni? egyszerűen nincs jó kedvem nincs ami motiváljon nem tudok örülni. Van egy szép barátnőm, jó minden az életemben. De valahogy mégsem vagyok egyáltalán boldog. Lehet gyógyszert kéne szednem mert nem termel elég szerotonint a szervezetem? vagy mi lehet a gond??Pszichopata lennék? asszociális? vagy mi lehet a gond??? elég idegesítő..
2021. nov. 23. 19:42
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Igen.
2021. nov. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
5%

Ha van rá pénzed, csináld. Hamar megfogod unni. (Nincs csalás. Nem apuci fogja kifizetni a pszicho nénit!)


Vannak emberek, akik 30 éves korukban sem tudják milyen a női test. Milyen, ha szorosan átölel, megcsokol. Te meg itt sirsz. Menj a pitsába

2021. nov. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szerintem ha valaki 30 éves korára nem tudja milyen a női test akkor kérdés nélkül pszichológushoz kéne fordulni. Az én esetemben más a probléma. De köszönöm a válaszod 2es. Ha ez téged boldoggá tett, hogy hozzá szólhatsz akkor örülök.
2021. nov. 23. 19:53
 4/9 anonim ***** válasza:
12%
Ez nem boldoggátétel kérdése. Szimplán többszázkiló semmi nyomja a vállad. Ébredj fel. Vannak nálad szarabb helyzetben is. Még is fel kel reggel és mosolyog. Pedig marék rizsért bssza az anyját.
2021. nov. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4. ezen a gondolkodáson már túl vagyok. Nem egy pszichológiai könyvet elolvastam, filozófiai könyvet és még sorolhatnám. Már nem tudok min gondolkodni magamon. De tényleg.
2021. nov. 23. 20:03
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy minimalis mennyisegu stressz jot tesz az eletbe, ha nincs miert kuzdj akkor erezheted ezt, keress nehezen elerheto celokat.
2021. nov. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A gyógyszer nem jó arra hogy boldog legyél.

Egyébként szerintem az segítene, ha másokkal foglalkoznal kicsit. Onkenteskedes, vagy szomszédnak segíteni? Itt a karácsony úgy is. Csinálj mikulascsomagot a krónikus beteg gyerekeknek és vidd el nekik. Vagy csak hallgass meg egy magányos öreget. Másokon segíteni gyógyító erejű és mégis bátorság kell hozzá :) és bónusz hogy jót is teszel.

2021. nov. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet depresszió, én azért felkeresnék egy pszichológust. Nem mindig megy ilyen könnyen, hogy jó, akkor most felkelek, keresek magamnak célokat, motiválom magam, teszek veszek és minden rendben van, különben is, millió embernek sokkal rosszabb. Mindenkinek a saját problémái a legnehezebbek. Addig kérj segítséget amíg képes vagy rá. Lehet csak egy ilyen időszak, semmi komoly és elmúlik, ha belekezdessz valami új dologba, de semmit nem veszítessz azzal, ha elbeszélgetsz valakivel, aki ért hozzá.
2021. nov. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Először az alapokat vizsgálnám meg. Milyen az életmód, miket és mennyit eszel, iszol-e eleget, dohányzol-e, alkoholizálsz-e, drogozol-e, mennyit kávézol, mozogsz-e eleget, ilyesmi.


Ha itt rendben vagyunk, akkor az alapvető szükségletek felett mi van? Stabil-e a munkahelyed, a párkapcsolatod, milyen a viszonyod a családtagokkal, a körülötted élő emberekkel?


Majd mehetünk fentebb, élvezed-e a munkád, megvalósítottad-e magadat, hogyan viszonyulsz az idő múlásához?


Valami ilyesmi. Menj pszichomókushoz!

2021. dec. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!