Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezt tűrnétek? Sajnos steril vagyok és más ....... van szükség. Nem akarom leírni a törlés véget.

Figyelt kérdés
A párom nem szeretne hármas négyes ikereket, aztat mondja hogy mesterséges termékenyítésnél az iker lesz. Én sem tudnák eltartani egy ikret, azt leszögezem de azt mondta hogy amikor megnyílik a petefészek akkor egy közös baráthoz átmegy és hogy mondgyaam lefeküdne és úgy szeretne babát. Azt mondgya, hogy csak fél perc lesz nem fogja élvezkedni de belegondolni isrossz, szakításon is gondolkozok. Pedig szeretem.

2022. febr. 11. 15:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
96%
Just Borsod things.
2022. febr. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
97%
Kérlek, ne vállaljatok gyereket! Mindannyian jobban jártok! Köszi!
2022. febr. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
96%
És az ilyen értelmi szinten lévők szaporodnak 😔
2022. febr. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
98%
Troll
2022. febr. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
98%

Egyrészt nem tudom miért nem tudott leírni a "sperma" kifejezést a kérdésben, ez nem számít trágár kifejezésnek, max az oviban. (Mondjuk azon röhögnék, ha valaki közölne, "Te sperma!!!")


A maradék része iszonyú, egyszer olvastam egy ilyen történetről valami gagyi újságban (Morbid, talán?) ott az lett a vége, hogy a másik fazonról is kiderül, hogy steril - születésétől fogva - akkor viszont "kitő van az a 13 purdééé?" és két válás következik.


Úgyhogy ez egy nagyon hülye ötlet.


Ui: Volt egy iskolatársunk akit Speer Marcell, amikor kihívta az igazgató valami kitüntetésért, bazinagy röhögés lett, és látható volt, ahogy leesett Kálmánbánál a tantusz. Kinek a hülye ötlete Marcellnek nevezni a gyerekét ilyen vezetéknévvel? Tisztára, mint a Nemoda Buda a Mol RT-nek valami HR-fejese, egy viccnek tűnt az összes papír amit ő írt alá.

2022. febr. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
92%
Lombikkal is beültetnek egy embriót! Szar trollkodás.
2022. febr. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
arra mondja az ikreket lombikra
2022. febr. 11. 15:54
 8/22 A kérdező kommentje:
8 jelentetelek
2022. febr. 11. 16:12
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát vannak örült ötletek hogy gond nélkül lehessen csalni a másikat mennyezet szvinger klubba de ne egy apa jelöltet keresni hanem éljétek ki magatokat

A gyerek nálatok még korai!

2022. febr. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
13%
Fgadj orokbe gyereket!!
2022. febr. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!