Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezt tűrnétek? Sajnos steril vagyok és más ....... van szükség. Nem akarom leírni a törlés véget.

Figyelt kérdés
A párom nem szeretne hármas négyes ikereket, aztat mondja hogy mesterséges termékenyítésnél az iker lesz. Én sem tudnák eltartani egy ikret, azt leszögezem de azt mondta hogy amikor megnyílik a petefészek akkor egy közös baráthoz átmegy és hogy mondgyaam lefeküdne és úgy szeretne babát. Azt mondgya, hogy csak fél perc lesz nem fogja élvezkedni de belegondolni isrossz, szakításon is gondolkozok. Pedig szeretem.

2022. febr. 11. 15:30
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Mi az "amikor megnyílik a petefészek"? Az nem nyílik sehova (ha elzáródása van akkor meg orvos, mert az orvosi kompetencia). Vagy ovura gondolsz? Ki mondta, hogy steril vagy? Van diagnózis? Mi van ha nem jön össze egyből, addig átjárkál? (A legtöbben hónapokig várnak a babára, 1 évig teljesen normális ha nem lesz terhes valaki aki szeretne) Jajj, nagyon korai még az a gyerek nektek... Mi van ha spontán lesznek ikrek? Van nem egy, nem kettő akinek simán ikrek vagy hármas lesz (személyesen ismerek spontán hármasiker terhes kismamát, nem volt lombik, se hormonok, se a családjukban még csak sima iker sem, most ők hármat várnak egyszerre). Akkor rávarrjátok a barátra, hogy tartsa el ő hamár ikreket csinált?
2022. febr. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Először beszéljen a klinikával. Ma már csak akkor ültetnek be több embriót, ha rosszak a megmaradsuk esélyei.

Ha a feleséged problémamentes, akkor neki 1 embriót ültetnek be.

Arra is van lehetőség, hogy ha véletlenül több kezdene fejlődni, akkor a felesleges létszámot abortálják.

2022. febr. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem el, hogy csak a második oldalon kérdeztetek rá a megnyílt petefészekre. Nekem leszaladt az arcomról a szemöldököm, mikor megláttam.
2022. febr. 12. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
aki nevetni jár ide az menjen leszögezem
2022. febr. 12. 13:02
 15/22 NTBS ***** válasza:
100%
Ősi módszert ajánlok. A pasi élvezzen steril edénybe és utána egy fecskendővel juttassátok párod hüvelyébe az örökítőanyagot. Így csinálta egy holland orvos a XVII. században is.
2022. febr. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Átjár 3 nap óta de nem értem miért kell beleültetni a fészket is és a ....... is beleélvezni, át vok bszva? Unoka testvérem messziről és elkéri a 2000 ftot az ő rokonya lesz
2022. febr. 23. 17:32
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
😂😂😂😂 te most vagy tápiószecsői vagy, vagy egy nagyon sz@r troll
2022. febr. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként igen, az asszonyodat telinyomja az unokabáttya, remélem azóta nem nyaltad ki
2022. febr. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Nem engedem oda többet még haza se nem ért joban bízok a doktorokban
2022. febr. 24. 01:49
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

"Azt mondgya, hogy csak fél perc lesz nem fogja élvezkedni de belegondolni isrossz, szakításon is gondolkozok."


Szerintem élvezi, és máskor is fogja, amikor már nem a gyerekért próbálkozik. Nem sok jót látok a közös jövőtökben.

2022. febr. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!