Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszek a barátnőmnek még ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszek a barátnőmnek még ha elment mellettünk pár csaj az utcán és eléggé megnéztek illetve az egyik megjegyzést is tett rám halkan majd barátnőm pár perc mùlva megkérdezte csodálkozva hogy vajon mit láthattak rajtam azok a csajok?

Figyelt kérdés
Amikor elmentek mellettünk az egyik azt mondta hogy "Ùr Isten de helyes", majd barátnőm pár perc mùlva elkezdett nagyon nézni miközben haladtunk az utcán, én megkérdeztem miért néz ennyire majd akkor mondta a fent leìrtakat. Nekem fura, mintha azon csodálkozott volna hogy mások el vannak ájulva tőlem az utcán. Szerintem neki kellene elsősorban ìgy viselkedni. 6 éve vagyunk együtt, ő 24, én 30 vagyok.
2022. febr. 13. 12:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mi?
2022. febr. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Elírtad, nem 13 éves vagy? Komoly, hogy ide jössz dicsekedni!
2022. febr. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A kérdésre koncentrálj, ha meg nem vagy rá képes inkább kìmélj a hülye logikádtòl, valszeg te vagy a 13, max. talán 17 a stìlusod alapján :)
2022. febr. 13. 12:20
 4/10 anonim ***** válasza:
92%

Nem volt mögöttetek egy kutya vagy gyerek? Nekem is furcsa, hogy csajok ilyesmit mondanak hallótávolságon belül.


Ez nem a normális reakció kategória, engem is meglepne, ha a férjemre (vagy bármelyik férfi ismerősömre) ilyen megjegyzést tennének. 🧐

2022. febr. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%

"A kérdésre koncentrálj"


Próbálok, de értelmetlen.

2022. febr. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én nem dicsekednék ilyen felfogò képességgel, az egyetlen értelmetlen dolog te vagy ebben a kiìrásban. Bìrom az ilyen kis gyökereket, létezésetek oka rejtély számomra.
2022. febr. 13. 12:30
 7/10 anonim ***** válasza:
73%
Olvasd már el mit írtál! Egy összehányt szóhalmaz. Se eleje, se vége, se értelme.
2022. febr. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Segìtek: a kérdés az hogy tetszek-e még a barátnőmnek ha azon csodálkozik hogy vajon mit láthattak rajtam azok a csajok. Ha együtt vagyok valakivel akkor nyilván szépnek látom azt az embert. Én akkor csodálkoznék hogy miért nézték meg a barátnőmet az utcán, ha alapbòl rondának vagy átlagosnak látnám őt. Mivel szép és én is szépnek látom ìgy nem kezdek el csodálkozni és elemezgetni az arcát hogy vajon mi szépet láthattak benne akik az utcán megnézték.
2022. febr. 13. 13:36
 9/10 anonim ***** válasza:
85%
Mármint neki kellene visítania az utcán, mint egy debilnek/óvodásnak, 6 év kapcsolat után, hogy “lyaly de hejes😻😻😻”?
2022. febr. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
A bnod atlagosnak lat. Vagy csunyacskanak.
2022. febr. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!