Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha hülyén nézek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha hülyén nézek ki a párom mellett utcán es a kezét se akarom ez miatt fogni?

Figyelt kérdés

At a tipik magas laza menésű, laza járású vagány helyes srác(nem ez miatt járunk)


Én meg az az alacsony, (kiállasom sincs), kicsiket lépdelő magassarkuban vergődő nyomi nő aki nem is szép, max átlag.


Szinte égőnek érzem magunkat együtt nyilvánosan, mint egy pár.



2022. febr. 13. 13:29
1 2 3 4 5
 21/42 A kérdező kommentje:

*a válaszokolók közt voltak magas csajok akik ezt leírták.naluk minimim alapkérdés egy pasi magassága.

A dagadtaknál meg a pasi súlya.

A vekony nők meg kövéreket kerulnek


Stb.


En megprobálom megoldani inkább ahelyzetet

2022. febr. 13. 14:43
 22/42 anonim ***** válasza:
Jó, tudjuk, te az az idióta pasi vagy, aki nők nevében ír h.lye kérdéseket. Lapozzunk🥱
2022. febr. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 A kérdező kommentje:

Nem eppen.en az vagyok aki über hülyén nez ki egy 190 es pasi mellett aki nemhogy magas, de jofejbaratsagos extrovert es modellkedhetne is.


En meg aki lógó nyelvvel kopog mellette az idetlen platformokban. Egy vicc ahogy kinezünk. Ill ahogy en Mellette/vele párhuzamban kinézek.

2022. febr. 13. 14:52
 24/42 anonim ***** válasza:
100%

"En megprobálom megoldani inkább ahelyzetet"

Nincs mit megoldani. A kor és a magasság nem változik - kell vagy nem kell?

2022. febr. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 A kérdező kommentje:

A kézfogást is neha azert gyakorlom csak vele kihalt utcákon, hogy egyáltalán egy ritmusban sikerül e menni vele.(ő nagyokat léplassan, ensok kicsit)


(Ő errol nem tud.)

2022. febr. 13. 14:55
 26/42 A kérdező kommentje:

24irtam példákat hogyan lehetne feltűnni mellette

Hasonlok kellenének, csak nem morbid tippek.

2022. febr. 13. 14:56
 27/42 anonim ***** válasza:
100%

Lehet , hogy enn vagyok a hulye de nem ertem teljesen , hogy milyen tanacsokat , tippeket varsz ! Igazabol az egeszet nem ertem ! "hogyan lehetne feltűnni mellette"

Hogy erted?

2022. febr. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 A kérdező kommentje:

Női praktikák trükkök kellenek. Hogyan lehetnék én a vonzóbb, vagy feltűnőbb, vagy hogyan tudok legalább csupan érvényesulni egy 190 es "modell"mellett? Pl 16 os kommentemben irtam pár példát de ezek nem jók mert negativ.


Valszeg ha kopaszra vágatnám a hajam akkor is engem lesne mindenki nem a barátomat.


Csak épp pozitiv pelda kéne nem hülyét csinálni magambol.


Elképzelem az eskuvőt is. A kis nyomi porbafingo menyasszony es a jo kiállásu helyes hapsi. "Csodás"

2022. febr. 13. 15:21
 29/42 A kérdező kommentje:

Valahol olvastam olyat is ahol pl azt tanácsolják mosolyogj a szembe jövőkre. Akkor ugyanis Téged néznek majd.


Nem tudom hol olvastam praktikákrol.

2022. febr. 13. 15:23
 30/42 anonim ***** válasza:
100%

Versenyezni akarsz vele vagy járni?

Hol van még az esküvő ... ? (mással).

2022. febr. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!