Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy a fiam és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy a fiam és a férjem megférjenek egymás mellett?

Figyelt kérdés
Állandóan összevesznek. A férjem parancsolgat, a gyerek vinnyog, hisztizik. Mindkettő rám tolja a döntőbíró szerepét. A férjem közli velem, elhiszi, hogy home office mellett nehéz még a gyerekkel is tanulni, meg foglalkozni. De nehogy azt gondoljam, hogy ő este hazajön és majd leül játszani vele, ő akkor már nagyon fáradt. De természetesen azt elvárja, hogy ha ő hazajön, akkor csend legyen. És én milyen vagyok már, hogy engedem telefonon játszani napközben. Igaz, másként nem tudok dolgozni, de akkor is szar anya vagyok. És amúgy is foglalja le magát a gyerek egyedül.
2020. jún. 10. 13:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ő a mostohaapja?
2020. jún. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Mondjuk dobd a semmirevaló palidat aki az ég világon semmit nem segít... Nem is értem minek vagy vele együtt, tök egyértelmű abból ahogy írsz róla, hogy nulla szeretet van közöttetek.
2020. jún. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem, a saját apja.
2020. jún. 10. 13:46
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Pedig ez által úgy tűnik mintha csak a mostohaapja lenne, mintha veled adták volna.


Szóval olyan dísztárgy szerű neki a gyerek.


Ez egy jó kapcsolat lesz, szép évek elé nézel.

2020. jún. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Neked nem egy gyereked van, hanem kettő, ráadásul az egyik egy éretlen, önző gyökér, találd ki melyik..
2020. jún. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
96%
Sosem ertettem, mi olyan faraszto leulni egy picit jatszani a gyerekkel, normalis esetben ennek epp a kikapcsolodas kategoriaba kellene esnie, nem pedig a “faraszto, elvegzendo feladat” kategoriaba... Mar ha az ember szereti a gyereket.
2020. jún. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mindig azt mondta, ő nem tud gyerek szintre lemenni . De az is fárasztó, hogy valami mást csináljanak együtt.
2020. jún. 10. 14:45
 8/11 anonim válasza:
89%
Próbálj meg leülni velük beszélgetni. Akár külön-külön. Mondd el te is a problémádat, és állíts fel "szabályokat". Vagy osszátok be az időtöket. Fogtok egy lapot, és felírjátok ki,mikor játszik a gyerekkel. Persze ha szükséges. Ha lefoglalja magát akkor úgy vélem nem szükséges mindig játszani vele, de a tudtára kell adnotok, hogy számotokra fontos, és egy hosszú munka után is van idő rá. Még ha nem is több órát játszotok. Persze nem kötelező...a gyerekkel is lehet beszélgetni. Esetleg nincs valami barátja akivel tudnának játszani? Áthívni, vagy ő megy át hozzájuk. Mennyi idős a gyerkőc??
2020. jún. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
79%
És akkor minek vállaltál vele gyereket?? Ebből már egyértelműnek kellett volna lennie, hogy kicsit sem apának való.
2020. jún. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mert mindig apáskodott a testvéreivel. Úgy gondoltam, a saját gyerekével is ugyanilyen lesz. Hát, sajnos tévedtem. Nem olyan régen bevallotta, hogy ő ott beleunt a gyerekkel foglalkozásba.
2020. jún. 10. 15:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!