Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Vagytok úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Vagytok úgy, hogy egész napra félre vonultak a felesegetektol/parotoktol?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi van ma a parommal. Azt mondta rossz kedve van, piszkálódott is. De egész nap a masik szobaba gubbaszt és játszik. Ilyenkor mivan?
2022. febr. 13. 22:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen persze, kell az énidő. Foglalkozz egy kicsit te is magaddal. Olvasgass, szépítkezz, vegyél egy forró fürdőt, nézz sorozatokat. Legalábbis a feleségem ilyesmit szokott csinálni amikor én bekockulok. Szerintem amíg megvan az egyensúly, hogy egymással is foglalkoztok meg magatokkal nincs gond, ha meg valamelyikőtök depis, a másik akár meg is próbálhatja felvidítani.
2022. febr. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Probaltam egész nap, de semmi :( meg osszebujni sem akart.

Es neked ez ilyen egész napos elvonulas?

2022. febr. 13. 23:28
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

nőként nekem is van ilyen, férjemnek is vannak rosszabb napjai


lassan 10 éve vagyunk együtt, nem lehet elvárni hogy mindennap 100%on legyen az ember :)


nyugi, hagyd békén, tudom hogy nehéz, főleg ha te aznap más hngulatban vagy, de hamar visszarázódik

2022. febr. 14. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem veszed olyankor magadra, hogy veled van baja? Vagy esetleg volt. olyan, hogy rajtad töltötte ki a rossz kedvet, piszkalodasokkal pl.?
2022. febr. 14. 08:01
 5/6 anonim ***** válasza:

inkább én vagyok ilyen, hogy akkor kötekedem, ő csak el van magában , nincs kedve semmihez, szexhez sem p

de ez belefér szerintem ha nem hosszútávú


elhiszem hogy nehéz nem magadra venni, lehet hogy nincs lehetősége levezetni, nem? mivel te vagy úgymond csak mellette, ezert boritja rád

2022. febr. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is kötekedek ilyenkor, kicsit bunkó vagyok, azért próbálok odafigyelni hogy ne bántsam meg a feleségem, ami így is sokszor sikerül. szerencsére nem haragtartó és viszonylag hamar sikerül kiengesztelnem, kár lenne hülyeségek miatt összeveszni...
2022. febr. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!