Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek szelídebb, nőiesebb?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A barátommal 2 éve vagyunk együtt. Mindig is vadóc voltam, erős, határozott személyiséggel. Egyik ivászat után a párom bevallotta nekem, hogy nem érzi magát férfinak néha mellettem (pl nem vártam meg, hogy kinyissa az ajtót nekem stb.) Tehát ilyen kis apróságok. Most nagyon próbálok odafigyelni, de őszintén kicsit bajban vagyok, hogy mikre is kéne figyelnem. Az tény, hogy nem érzem magamat nőnek, sajnos felszedtem x kilót pár év alatt (ezen már dolgozok). Ezen kívül van ötletetek? Hogyan lehetne balanszba tartani a férfias gondolkodásomat és a rejtett nőiességemet?

Köszönöm, hogy elolvastátok! 25N


2022. febr. 14. 00:48
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
98%

Kezdjük ott, hogy a változás szinte lehetetlen. Nehéz munkával komoly lehet változást elérni a mindennapi életben, de abban is inkább a környezet fog befolyásolni.


Az alapszemélyiséget meg lényegében lehetetlen megváltoztatni. Oda olyan élethelyzet - sokk, trauma, veszélyforrás stb. - kell, ami gyökeresen kiváltja a változást. Milyen nálad ilyen nincs, ezért véleményem szerint 99% a valószínűsége, hogy nem fogsz tudni vadócból nőies nő lenni.

2022. febr. 14. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
87%
Mi a f*szért választott akkor? Húzza a fitymáját a nyakára utólag már.
2022. febr. 14. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
80%
*Nehéz munkával lehet komoly változást elérni a mindennapi életben
2022. febr. 14. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
26%

A személyiségeddel van baja, nem a hájas hátsóddal. Előbbin pedig olyan szinten akar változtatni, ami kb. lehetetlen.


Tehát eleve a szokásos kérdés ismét, hogy a fenébe tudtok így összejönni? Minek?

2022. febr. 14. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
97%

Nem férfias a gondolkodásod. Nyomik szedik szét nemekre (?) a dolgokat.


Ő attól nagy gyerek, hogy kinyit egy ajtót?

2022. febr. 14. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Minek? Nem lennétek együtt 2 éve, ha ez gond lenne!

Sokkal nagyobb zavart keltenél, ha megállnál az ajtó előtt, és ő nem kapcsolna, hogy arra vársz, hogy kinyissa. Ha ez téged komolyan foglalkoztat, akkor kérdezd meg, hogy mitől érezné magát férfiasabbnak.

2022. febr. 14. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
96%
Engem inkább az érdekelne, hogy te(!) szeretnél más lenni? Mert ha ez a te vágyad, akkor esetleg. De ha az övé, akkor te miért akarnád? Ez olyasmi mint a plasztika. Ha magáért akarja valaki, oké. Ha a pasija akarja, akkor faragjon fabábut.
2022. febr. 14. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
4%

Jellemző, hogy egy ilyen kérdésre egyből ugranak a genderbeteg, pökhendi, kihaénnem feminácik...


Nem, qrvára nem csak a pasija kedvéért akar megváltozni, hanem önmaga miatt is.

De az egoista, nőista macskásbrigás miért is gondolná egy percig is, hogy nem a férfi körül forog minden?

2022. febr. 14. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem erősen összefügg a dologgal hogy te nőnek érzed e magad, lehet azt találd ki inkább hogy te mitől tudod annak érezni magad és akkor az uriemberes dolgokat könnyebben fogadod majd...
2022. febr. 14. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
93%

8-as Ezt hol olvastad, hogy maga miatt változna? Legfeljebb a fogyás miatt, de ennek semmi köze az alap kérdéshez, és a nőiességhez sem, plusz kilókkal is lehet vonzó. Az már baj, ha ő nem így érez.

Még az alap természete sem volt kérdés, ami egyébként is nemtől függetlenül normális, a példa meg nevetséges ami 2 ital között kiderült.

2022. febr. 14. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!