Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek szelídebb, nőiesebb?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A barátommal 2 éve vagyunk együtt. Mindig is vadóc voltam, erős, határozott személyiséggel. Egyik ivászat után a párom bevallotta nekem, hogy nem érzi magát férfinak néha mellettem (pl nem vártam meg, hogy kinyissa az ajtót nekem stb.) Tehát ilyen kis apróságok. Most nagyon próbálok odafigyelni, de őszintén kicsit bajban vagyok, hogy mikre is kéne figyelnem. Az tény, hogy nem érzem magamat nőnek, sajnos felszedtem x kilót pár év alatt (ezen már dolgozok). Ezen kívül van ötletetek? Hogyan lehetne balanszba tartani a férfias gondolkodásomat és a rejtett nőiességemet?

Köszönöm, hogy elolvastátok! 25N


2022. febr. 14. 00:48
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
36%
Végre egy öntudatos nő a szó JÓ értelmében! Tetszik, amikor valaki képes reflektálni a saját működésére.
2022. febr. 14. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
98%

"Mindig is vadóc voltam, erős, határozott személyiséggel."

Nagyon határozott es erős személyiségű lehetsz, ha a fiúkád a hisztijével meg tudja változtatni az egész személyiséged:D

Én inkább azzal foglalkoznék, hogy a palidnak ennyire figyelni kell a kis férfiasságára, hogy neked valtoznod kell, nehogy sérüljön:D

Kész vicc

2022. febr. 14. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
3%

"Mindig is vadóc voltam, erős, határozott személyiséggel."


Ismerem én ezeket az "erős személyiségeket"

Ez vagy azt jelenti, hogy egy arrogáns, bunkó személlyel van dolgunk, vagy azt, hogy egy gyerekkel, aki havonta változtatja a véleményét az epp aktuális kapcsolattól függően. Aha ja. Hihető.

2022. febr. 14. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha temperamentumosabb vagy, ahogy te írod, vadóc, akkor nem fogsz tudni megváltozni. De ez nem akadálya a nőiességnek! A párod nem attól nem érzi magát férfinak, mert nem nyithat ki egy ajtót neked. Itt más probléma van.Te sem érzed magad nőnek mellette, tehát a kapcsolatotokkal van gond. Figyelj a külsődre, fogyj le, hogy attól szebbnek érezd magad, de ne gondolt, hogy ha megjátszod a törékeny nőt (ami amúgy nem fog menni), attól minden megjavul.

Inkább üljetek le, és mindenki terítse ki a kártyáit. Mindenféle mellébeszélés nélkül.

2022. febr. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
0%

Az ajtónyitás (és hasonló apróságok) csupán szimptóma, nem a kiindulási oka annak, hogy a párod nem érzi magát férfiasnak. A legtöbb nő elbírja a táskát, csak illik a férfinek vinni. A nő ki tudja magának nyitni az ajtót, csak illik kinyitni. Ez mind nevelés kérdése, egy gesztus, egy szokás, nincs köze a férfiassághoz.


Az viszont, ahogy mondod "erős, határozott személyiség", az kissé csúsztatásnak tűnik, mert önmagában ez sem kéne, hogy ok legyen arra, hogy csorbuljon a férfiassága a barátodnak.

Ellenben én gyakran tapasztalom, hogy a lányok irányítani akarnak, arrogánsak és mindent is jobban tudni akarnak - és EZT nevezik erős személyiségnek.

Vicces, de ennek sincs köze a férfiassághoz, szimplán b.ssza a férfiak csőrét, ahogy az enyémet is, mert a hátam közepére nem kívánok egy akaratos, irányító nőt.

Nem lehet, hogy ezekkel a tulajdonságokkal kevered össze?

2022. febr. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
81%

"férfias gondolkodásomat "


Mitől férfias a gondolkodásod? És mégis milyen a férfias gondolkodás?

2022. febr. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
20%

16# Ezek mind fiktív, kézzel nem megfogható jelzők. Nincs olyan, hogy "férfi gondolkodás" Vannak maszkulin tulajdonságok, de az ajtónyitás meg a határozott személyiségnek ehhez semmi köze. Szezont a fazonnal.


Szerintem nem másról szól ez, mint hogy a csaj irányítani akar, a csávójának meg ez nem tetszik (okkal)

2022. febr. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
53%
Keress egy igazi férfit inkább.
2022. febr. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
26%
Mindenkinek beszorult a zabszem a seggébe hogy vitába nem mer szállni csak pontozni? Oké hogy hétfő van de azért na...
2022. febr. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
És ez miért 2 évvel azután jutott eszébe, hogy összejött veled? Beverte a hülye fejét vagy mi történt?
2022. febr. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!