Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek szelídebb, nőiesebb?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A barátommal 2 éve vagyunk együtt. Mindig is vadóc voltam, erős, határozott személyiséggel. Egyik ivászat után a párom bevallotta nekem, hogy nem érzi magát férfinak néha mellettem (pl nem vártam meg, hogy kinyissa az ajtót nekem stb.) Tehát ilyen kis apróságok. Most nagyon próbálok odafigyelni, de őszintén kicsit bajban vagyok, hogy mikre is kéne figyelnem. Az tény, hogy nem érzem magamat nőnek, sajnos felszedtem x kilót pár év alatt (ezen már dolgozok). Ezen kívül van ötletetek? Hogyan lehetne balanszba tartani a férfias gondolkodásomat és a rejtett nőiességemet?

Köszönöm, hogy elolvastátok! 25N


2022. febr. 14. 00:48
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
44%
15-17 Lehet lepontozni, de majd lesz még 1-2 ilyen ivászat és mond cifrábbat is a barátod, ha így folytatod. Óriási intő jelnek kéne lennie, hogy egy férfi jelzi, hogy nem érzi magát férfinak. Annak oka kell, hogy legyen. És biztos lehetsz abban, hogy nem egy (a szó nemes értelmében) határozott nő miatt fog ilyeneket mondani. Mert nekem volt határozott csajom, imádtam benne ezt a tulajdonságot és soha egy percig nem éreztem magam férfiatlannak mellette.
2022. febr. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
49%

Jaj, én is elég pasis vagyok.

Szépen fogalmazva, sportos. :)

Nem sminkelek, nincs magassarkúm, sőt állandóan oversize pólok-pulcsikban járok, sport cipőben és farmerben. Imádom a küzdősportokat, és leginkább fiú haverjaim vannak.

Én festettem ki a lakásunkat, fúrok-csempézek, stb. Nem kell kinyitni nekem az ajtót, hát szerencsére van kezem amivel ezt megtudom tenni, köszönöm. :)

A férjem se tart igazán nőiesnek, bár ő olyannak szeret amilyen vagyok. Ő kifejezetten szereti azt, hogy ilyen vagyok, nem hisztizek ha pókot látok, vagy nem szrom össze magam egy villanykörte cseréjekor.

Ha ilyen vagy ezen úgy sem tudsz változtatni. Hagyd hogy kinyissa az ajtót ha ez neki ennyire kell, vagy csinálj úgy mintha béna lennél, nem tudsz mondjuk egy üveget kinyitni és majd ő mint egy hős kinyítja neked. :)

2022. febr. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

22# Csak kiegészítésként: emlékszem, gyerekként mindig sulykolták belénk a tanárok, szülők stb, hogy a nőknek ki kell nyitni az ajtót, a nőknek fogni kell a táskát stb. Erre felnövök és azzal szembesülök, hogy a nők egyáltalán nem akarják, hogy kinyissam nekik az ajtót, vigyem a táskájukat. És van egy ilyen kettős érzés, hogy akkor most én csinálok valamit rosszul, mert gyerekként elhittem a mesét, vagy a nőkkel van a baj?


Mindegy, azóta túltettem magam rajta :) Csak eszembejutott, mert néha mai napig találkozom olyan arrogáns beszólogatásokkal nők részéről, hogy "van kezem, köszi!" És rosszul érzem magam utána.

2022. febr. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

23-asnak, 22-es vagyok:


Szerintem udvarias ha valakinek kinyitod az ajtót, attól függetlenül hogy egyébként nyilván én is kitudom nyitni.

A párom mindig előre enged, még akkor is ha cipekedik. :)

Őt is így tanítottak és szerintem nincs is ezzel semmi baj. De nem lennék megsértődve, ha nem tenné meg.

A páromat tudom felhozni témának, aki mondjuk ha tele van a hátizsákom és amúgy szerinte nehéz, elveszi tőlem és ő hozza. Tudja jól hogy egyébként nem kéne, mert túrázni járunk és simán elviszek 30-40 kgt is a hátamon, és a hétköznapi táskám meg se közelíti ezt a súlyt, de ő azért szeretné vinni helyettem. Nem szoktam mondani neki hogy de elbirom én is, pontosan jól tudja. Ő csak kedveskedni szeretne, és őt is így tanitották.

Szerintem nincs azzal baj ha ezeket megteszed azért, hogy kedveskedj. Azzal van a baj, ha valaki arrogáns és azthiszi, erre a nők nem képesek. Ilyen férfival is találkoztam már.

2022. febr. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!