Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az igaz ,hogy a férfiak abban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz ,hogy a férfiak abban reménykednek ,hogy mégis akar a másik fél gyermeket?

Figyelt kérdés
Azt hallottam ,hogy ha egy nő kijelenti már az elején a kapcsolatban, hogy gyermek mentes életet akar, akkor a férfi azt nem veszi komolyan, reménykedik abban ,hogy majd ez megváltozik. Ha viszont az elején letisztázom, hogy nem akarok babát, ő meg viszont majd tervez családot, akkor miért kezdenek velem?
2022. febr. 14. 13:04
A kérdező szavazást indított:
Igaz, titkon azt reméli, majd úgyis megváltozik a nő hozzáállása x év múlva.
Nem, többet látsz bele.
10 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
vagy a szex kell, vagy te látsz bele többet.
2022. febr. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatból írom, hogy nekem ment tönkre ezért kapcsolatom. 25 éves korunk körül jöttünk össze. Az elején kijelentettem, hogy sose akarok gyereket. Pár évre rá elkezdett győzködni, hogy mégis jó lenne... Szakítottam.
2022. febr. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#2 Én is ettől tartok, pedig én tisztességesen elmondom már az ismerkedések elején mindig! Nem tudom miért nem lehet ezt tiszteletben tartani és miért kell húzni egymás idejét. Éveket elvesztegetni valakire ezért...
2022. febr. 14. 13:16
 4/10 anonim ***** válasza:
Van, aki elfogadja, van, aki reménykedik. Nők közt is.
2022. febr. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét félnél van, aki akar gyereket és van, aki nem. És ez változhat is, ahogy öregszenek. Sőt bőven van, aki komolyat sem akar vagy persze akar, de nem veled, de azért behazudja szexért vagy hogy addig se legyen egyedül.
2022. febr. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"Én is ettől tartok, pedig én tisztességesen elmondom már az ismerkedések elején mindig!"


Azt mondják, nem szabad neked kimondani ezt, hanem a másikból kell valahogy kipiszkálni. Mert ha te azt mondod, nem akarsz gyereket, ők dugni akarnak, mindegy, mit kell mondaniuk, azt mondják.

2022. febr. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Értem amit írtok, de nem csupán szexről szólt egyik sem (akkor nem tettem volna fel a kérdést)! Ők a saját érdeküket nézték inkább, nem gondolkodtak előre ,hogy mi lesz ha eljutunk odáig. Úgy mondom inkább, hogy az átlag ember nem tervez ennyire előre.
2022. febr. 14. 13:23
 8/10 anonim ***** válasza:
90%
Az átlagférfire ez sajnos igaz, de szimplán csak azért, mert nekik a gyerekvállalás nem olyan szinten forgatja fel az életüket, mint a nőknek. Ha pasi lennék, nekem is mindegy lenne, hogy van-e gyerekem, de nőként szopás.
2022. febr. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mert a pasik nem azzal gondolkodnak. Persze ráfogják, hogy de annyira megbabonáztad őket és ők annyira elfogadóak akartak lenni, de aztán mégse sikerült :) De alapvetően csak annyi történik, hogy a rövidtávú cél felülírja a hosszút. És igen, nem havi ciklusokból áll az életük, hanem sokan úgy vannak vele, hogy akarnak majd, de még 50 éves korukig azért válogatnának, és ha most épp van miből, kár lenne kihagyni.
2022. febr. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jellemzően kevésbé határozott a véleményük a témában, mert nem az ő testük/karrierjük/jövőjük bánja a dolgot és a felelősség is összehasonlíthatatlanul kisebb rajtuk a terhességtől a gyerek diplomaosztójáig.
2022. febr. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!